آتش نشانی درباره شرایط ایمنی ساختمان کلینیک سینا اطهر اخطار داده بود ، دپوی کپسول های اکسیژن غیرمجاز بود؟

به گزارش درگ فایل، رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران تاکید نمود سازمان آتش نشانی شهر تهران قبل از وقوع حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر تهران، نسبت به شرایط ایمنی این مرکز درمانی اخطار داده بود.

آتش نشانی درباره شرایط ایمنی ساختمان کلینیک سینا اطهر اخطار داده بود ، دپوی کپسول های اکسیژن غیرمجاز بود؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران درباره نتیجه آنالیز های اولیه این کمیته پیرامون حادثه انفجار سه شنبه شب در کلینیک سینا اطهر واقع در شمال تهران، گفت: در حال حاضر به صورت قاطع و دقیق درباره عوامل مربوط به این حادثه نمی توان نظر داد و احتیاج به آنالیز های دقیق تر وجود دارد. اما طی پیگیری های انجام شده و گزارش هایی که از سازمان آتش نشانی شهر تهران خواستم، یک علت این حادثه، رعایت نکردن اصول ایمنی در ساختمان کلینیک است.

وی اضافه نمود: سازمان آتش نشانی شهر تهران هم قبلا درباره شرایط ایمنی ساختمان این کلینیک اخطار داده و از آن ها خواسته بوده تا اصول ایمنی را رعایت نمایند.

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران با اشاره به انفجار کپسول های اکسیژن در حادثه شب گذشته، توضیح داد: باید آنالیز کنیم که آیا اصول ایمنی و استاندارد در زمینه دپو و نگهداری کپسول های اکسیژن در این کلینیک رعایت شده بود یا خیر.

حادثه آتش سوزی و انفجار کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن 19 نفر و مصدومیت 14 نفر منجر شد.

این حادثه شامگاه سه شنبه رخ داد و کانال سازمان نظام پزشکی نیز بیان کرد که بیش از نیمی از جان باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.

مهار این آتش سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش نشانی از جمله نردبان های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش نشانان، حدود 2 ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه، از سرایت آتش به سایر ساختمان های منطقه جلوگیری شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 469

به "آتش نشانی درباره شرایط ایمنی ساختمان کلینیک سینا اطهر اخطار داده بود ، دپوی کپسول های اکسیژن غیرمجاز بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانی درباره شرایط ایمنی ساختمان کلینیک سینا اطهر اخطار داده بود ، دپوی کپسول های اکسیژن غیرمجاز بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید