بایدن: بعد از صحبت با ترامپ از نامه محبت آمیز او میگویم

به گزارش درگ فایل، رئیس جمهور جدید آمریکا بدون ارائه جزئیات اظهار داشت، رئیس جمهور سابق این کشور پیش از ترک کاخ سفید نامه بسیار محبت آمیز ای برایش به یادگار گذاشته است.

بایدن: بعد از صحبت با ترامپ از نامه محبت آمیز او میگویم

به نقل از پایگاه خبری هیل، جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا حین امضای نخستین دستورات اجرایی ریاست جمهوری اش به خبرنگاران در دفتر ریاست جمهوری گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نامه بسیار محبت آمیز ای برایم گذاشته است.

وی در حالی که به خاطر پروتکل های کووید 19 ماسک به صورت داشت، افزود: از آنجایی که این نامه خصوصی است تا زمانی که با ترامپ صحبت نکنم، درباره محتوای این نامه چیزی نمی گویم. اما این نامه محبت آمیز بود.

یکی از مقامات کاخ سفید پیش تر تایید کرد که ترامپ یادداشتی برای بایدن به یادگار گذاشته و طبق سنت عمل کرده است. طبق یکی از سنت های ریاست جمهوری آمریکا، رئیس جمهور در حال کناره گیری به هنگام خروج از کاخ سفید پیام خصوصی برای جانشینش به یادگار می گذارد.

اما از آنجایی که ترامپ از قبول شکست در مقابل بایدن در انتخابات 2020 امتناع کرده و به هنگام صحبت درباره دولت جدید آمریکا از اشاره به نام بایدن خودداری کرده است، معین نیست که آیا در این پیام خصوصی حرف های محبت آمیز ای زده است یا خیر.

ترامپ در مراسم تحلیف جو بایدن شرکت نکرد. وی در عوض پیش از سفر به فلوریدا در مراسم تودیع در پایگاه مشترک اندروز سخنرانی کرد.

ترامپ در انتها سخنانش خطاب به طرفدارانش گفت: خداحافظ، ما شما را دوست داریم و به نوعی باز خواهیم گشت. زندگی خوبی داشته باشید، به زودی شما را خواهیم دید.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 873

به "بایدن: بعد از صحبت با ترامپ از نامه محبت آمیز او میگویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: بعد از صحبت با ترامپ از نامه محبت آمیز او میگویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید