تصمیم برای اعزام های خارجی با سرمربیان تیم های ملی است

به گزارش درگ فایل، به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تا زمان حضور در بازی های المپیک 2021 توکیو، برنامه های مدون و جامعی را برای تجهیز و آماده سازی کشتی ملی پوشان دارند. یکی از برنامه های کادر فنی، اعزام نفرات منتخب به پیکارهای بین المللی رسمی یا تدارکاتی است که گویا فدراسیون کشتی اختیارات لازم در این خصوص را به سرمربیان تیم های ملی محول کرده است.

تصمیم برای اعزام های خارجی با سرمربیان تیم های ملی است

به همین دلیل فدراسیون کشتی برنامه تمامی رقابت های بین المللی در سال 2021 را در اختیار کادرهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی قرار داده تا سرمربیان تیم ملی در مورد اعزام به این مسابقات تصمیم کنند.

محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در این خصوص گفت: در مورد اعزام به رقابت های بین المللی برون مرزی، سرمربیان تیم های ملی بر اساس نیازهای خود تصمیم گیری می کنند و در صورت اعلام از سوی آنها فدراسیون قطعاً نسبت به اعزام تیم ها به آن رقابت اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: چندین عامل برای تصمیم گیری کادر فنی به جهت اعزام ملی پوشان به رقابت های برون مرزی دخیل هستند که می توان شرایط کشور میزبان از لحاظ شیوع ویروس کرونا و میزان آمادگی جسمانی و فنی کشتی گیران و همچنین سطح برگزاری و میزان مشارکت کشورها در آن تورنمنت اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 861

به "تصمیم برای اعزام های خارجی با سرمربیان تیم های ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم برای اعزام های خارجی با سرمربیان تیم های ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید