توصیه های ایمنی دانشگاه خواجه نصیر به دانشجویان خوابگاهی

به گزارش درگ فایل، درپی شیوع ویروس کرونا در کشور، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی به دانشجویان ساکن سراهای دانشجویی توصیه کرد نسبت به ترک خوابگاه ها و بازگشت به شهر خود حداکثر تا ظهر امروز دوشنبه 5 اسفندماه اقدام نمایند.

توصیه های ایمنی دانشگاه خواجه نصیر به دانشجویان خوابگاهی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در دبیرستان های آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش درگ فایل، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی به دانشجویان ساکن سراهای دانشجویی گفت: مطابق اعلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نگرانی در موضوع حذف و اضافه و سایر موارد آموزشی وجود ندارد و زمان مناسب این موضوع پس از بازگشایی مجدد دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. توصیه می گردد که دانشجویان با توجه به تعطیلی دانشگاه با هدف رعایت بیشتر موارد بهداشتی خوابگاه را ترک کنند و به شهرهای خود بازگردند.

همچنین براساس تصمیم کارگروه ویژه مراقبت های بهداشتی ذیل ستاد بحران دانشگاه خواجه نصیر،اعلام شده که با توجه به تعطیلی دانشگاه تا انتها هفته به منظور رعایت بهتر مراقبت های بهداشتی و به جهت کاهش احتمال انتقال و همه گیری ویروس کرونا در محیط های عمومی و لزوم اتخاذ تدابیر ایمنی توسط اداره امور خوابگاه ها، خواهشمند است نسبت به ترک خوابگاه ها و بازگشت به شهر خود حداکثر تا ظهر دوشنبه 98/12/5 اقدام کنند.

به جهت انجام امور آموزشی و تشکیل کلاس اطلاع رسانی مناسب انجام می گیرد و دانشجویان نگران برنامه های آموزشی خود نباشند.

دانشجویان خوابگاهی که علائم ابتلا به کرونا ویروس یا ارتباط با افراد مشکوک به ابتلا را دارند مراقب باشند. همچنین دانشجویان برای پیشگیری از انتقال این بیماری به شهرستان محل سکونت، پیش از بازگشت از سلامت خود حتما مطمئن شوند. زیرا هدف از بازگشت آنها و تعطیلی دانشگاه ها جلوگیری از پخش و گسترش بیماری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 219

به "توصیه های ایمنی دانشگاه خواجه نصیر به دانشجویان خوابگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های ایمنی دانشگاه خواجه نصیر به دانشجویان خوابگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید