خبرنگاران آغاز به کار نخستین بوت کمپ استانی اینترنت اشیا

به گزارش درگ فایل، تهران- خبرنگاران- نخستین بوت کمپ استانی اینترنت اشیا از امروز شنبه (سوم اسفندماه 98) در استان گلستان آغاز به کار کرد.

خبرنگاران آغاز به کار نخستین بوت کمپ استانی اینترنت اشیا

به گزارش مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، استان گلستان به عنوان یکی از استان های پیشرو در حوزه هوشمندسازی کشور این بار با تلاش اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک علم و فناوری استان، پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا اقدام به برگزاری بوت کمپ اینترنت اشیا نموده است.

در این رویداد به مدت یک هفته تمامی بخش های اینترنت اشیا به صورت عملیاتی و سناریو محور به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

بیش از 40 شرکت کننده در گروه ها و با تخصص های مختلف شروع به فعالیت نموده و اردیبهشت سال 99 محصول اولیه خود را ارائه خواهند داد.

یادگیری و پیاده سازی به صورت تعاملی و اثربخش، بهره مندی از اساتید متخصص و مربیان فنی آموزشی در هر بخش، استفاده از پک سخت افزاری آموزشی برای پیاده سازی عملیاتی سناریوها، ساخت یک محصول اولیه (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیا در حین برگزاری بوت کمپ، بیش از 50 ساعت آموزش مهارت محور همراه با انجام سناریوهای هوشمندسازی، حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تیم های تشکیل شده در بوت کمپ، تبدیل ایده های هوشمندسازی و مبتنی بر اینترنت اشیا به نمونه اولیه و تهیه مدل کسب و کار، از جمله ویژگی های این دوره است.

هدف از برگزاری این رویدادها در کشور ارتقای دانش متخصصین این حوزه و تولید محصولات دانش بنیان بوده و طبق برنامه ریزی های انجام شده سال آینده چنین رویدادهایی در دیگر استان های کشور نیز برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 208

به "خبرنگاران آغاز به کار نخستین بوت کمپ استانی اینترنت اشیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آغاز به کار نخستین بوت کمپ استانی اینترنت اشیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید