خبرنگاران شهرداری باشت 25 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی طلب دارد

به گزارش درگ فایل، گچساران - خبرنگاران - شهردار باشت گفت: شهرداری این شهر 25 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی، نهادها و سازمان های شهرستان طلب دارد.

خبرنگاران شهرداری باشت 25 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی طلب دارد

به گزارش خبرنگاران، لطف اله موسوی شهردار باشت روز شنبه در نشست آنالیز مسائل مالی شهرداری باشت اضافه کرد: این بدهی مربوط به جرایم و عوارض ساخت و ساز بعضی از دستگاه های اجرایی است.

وی تاکید نمود: با توجه به وجود چندین طرح نیمه تمام در باشت احتیاج است تا دستگاه های اجرایی نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند.

شهردار باشت توضیح داد: در صورت پرداخت مطالبات شهرداری بخش عمده ای از مسائل مالی رفع و زمینه برای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات در این شهر فراهم می گردد.

موسوی عنوان نمود: طرح موضوع در کمیسیون ماده 77 از راهکارهای قانونی برای تحقق مطالبات شهرداری هاست.

شهردار باشت گفت: ارتقای سطح خدمات شهروندی احتیاجمند همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی بدهکار به شهرداری و پرداخت به موقع عوارض شهری از سوی شهروندان است.

شهردار باشت با اشاره به اینکه در چند سال اخیر 100 طرح توسعه شهری در باشت کلنگ زنی یا افتتاح شده است گفت: شهرداری کوشش های گسترده ای برای ارتقای زیرساخت های شهری در سال های اخیر نموده و ادامه این خدمات احتیاجمند تعامل بیشتر شهروندان و مسئولان است.

موسوی عنوان نمود: احداث بوستان، فضای سبز، جدول گذاری و آسفالت ازجمله طرح های اجرا شده در سال های اخیر در باشت بوده که سیمای این شهر را متحول نموده است.

شهردارباشت تاکید نمود: افزایش زیرساخت های توسعه شهری افزون بر رفاه حال شهروندان نقش مهمی در توسعه مالی این منطقه گردشگرپذیر دارد.

در دولت تدبیر و امید بیش از 500 هزار متر مربع از معابر و خیابان های شهر باشت آسفالت شده است.

شهر 10هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 728

به "خبرنگاران شهرداری باشت 25 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی طلب دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهرداری باشت 25 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی طلب دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید