درخواست افزایش 130 هزار دلاری قرارداد از سوی استراماچونی، مجیدی گزینه آلترناتیو استقلال

به گزارش درگ فایل، عضو هیات مدیره استقلال می گوید که تا چند روز دیگر منتظر استراماچونی می مانند و پس از آن به سراغ گزینه های دیگر می فرایند.

درخواست افزایش 130 هزار دلاری قرارداد از سوی استراماچونی، مجیدی گزینه آلترناتیو استقلال

به گزارش درگ فایل، حدود دو هفته پیش استراماچونی، سرمربی استقلال به خاطر تعویق در پرداخت حقوقش و مشکلاتی که نحوه پرداخت استقلالی ها برای او در ایتالیا ایجاد کرده بود، اقدام به فسخ قراردادش کرد و به ایتالیا بازگشت. با این حال مدیران استقلال پس از کش و قوس های فراوان، اواخر هفته گذشته توانستند از راستا قانونی حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیمشان را پرداخت کنند تا امیدها برای بازگشت استراماچونی افزایش یابد.

با این حال چند روزی است که از این اتفاق می گذرد و هنوز خبری از زمان بازگشت استراماچونی نشد. در همین زمینه علی فتح الله زاده، عضو هیات مدیره استقلال در گفت وگویی تلویزیونی از قبول تمام شرایط مطرح شده از سوی استراماچونی مانند کاهش مدت قرارداد خبر داد و گفت: فکر می کنم استراماچونی درخواست افزایش 120، 130 هزار دلاری قراردادش را کرده است که ما باتوجه به این که هواداران استقلال او را دوست دارند، این موضوع را پذیرفتیم اما استراماچونی هم باید مقداری با ما راه بیاید. موضوع دیگر این است که باید تا کی منتظر استراماچونی بمانیم؟ انتظار داریم استراماچونی بیاید و بنشیند و با هم حرف بزنیم قطعا وقتی رابطه ها رو در رو باشد نگرانی ها هم برطرف خواهد شد.

این عضو هیات مدیره استقلال همچنین گفت که چند روز دیگر منتظر استراماچونی می مانند اما پس از آن سراغ گزینه های دیگر می فرایند. او در این رابطه توضیح داد: یکی از گزینه های ما ممکن است مجیدی باشد ولی اسمی نمی بریم چون چند گزینه داریم و تا وقتی استراماچونی خبر ندهد، فکر کردن به یک مربی دیگر کار اشتباهی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 49

به "درخواست افزایش 130 هزار دلاری قرارداد از سوی استراماچونی، مجیدی گزینه آلترناتیو استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست افزایش 130 هزار دلاری قرارداد از سوی استراماچونی، مجیدی گزینه آلترناتیو استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید