رقابت بچه مهندس و زیر خاکی ، صدا و سیما نظرسنجی کرد

به گزارش درگ فایل، بنا به نظرسنجی منتشر شده مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال های زیرخاکی شبکه یک و بچه مهندس شبکه دو، رقابت تنگاتنگی در جذب مخاطب در ماه رمضان داشته اند.

رقابت بچه مهندس و زیر خاکی ، صدا و سیما نظرسنجی کرد

به گزارش درگ فایل به نقل از خبرآنلاین، بنا به نظرسنجی منتشر شده از سوی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال زیرخاکی که از شبکه یک پخش می گردد، توانسته بیش از 50 درصد از مردم را پای خود بنشاند. در این نظرسنجی که در سراسر کشور صورت گرفته، تا اولین شب قدر، سریال زیرخاکی با 51.3 درصد، پربیننده ترین سریال سیما بوده و رضایت 78.4 درصد از بینندگان را جلب نموده است.

بچه مهندس 3 شبکه دو با جذب 41.7 درصد مخاطب و کسب رضایت در حد 84.8 درصدی و سرباز شبکه سه با 29.4 درصد مخاطب و کسب رضایت در حد 37.6 درصدی در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. پدر پسری شبکه پنج هم با جذب 10.2 درصد بیننده، توانسته رضایت 57.1 درصد مخاطبان را جلب کند.

بنا به ادعای مرکز تحقیقات صداوسیما، مقایسه آمار 8 روز ابتدایی ماه مبارک با آمار جدید حکایت از افزایش بینندگان مجموعه های تلویزیونی رمضانی شبکه های مختلف سیما دارد. به طوری که تعداد بینندگان زیرخاکی شبکه یک 7.4 درصد، بچه مهندس 3 شبکه دو 8.4 درصد، سرباز شبکه سه 5.4 درصد و پدر پسری شبکه پنج حدود یک درصد افزایش داشته است.

آمار بازدیدها و رتبه بندی سریال ها:

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 434

به "رقابت بچه مهندس و زیر خاکی ، صدا و سیما نظرسنجی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت بچه مهندس و زیر خاکی ، صدا و سیما نظرسنجی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید