سلطانی فر:انتخابات فدراسیون فوتبال برگ زرینی در کارنامه مدیریت ورزش کشوربود

به گزارش درگ فایل، تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و خروج فوتبال از بلاتکلیفی 14 ساله را را برگ زرینی در کارنامه مدیران ورزش دانست.

سلطانی فر:انتخابات فدراسیون فوتبال برگ زرینی در کارنامه مدیریت ورزش کشوربود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با تبریک به اعضای مجمع فدراسیون فوتبال برای مشارکت گسترده در انتخابات، منتخبان امروز مجمع فدراسیون فوتبال و همچنین تشکر از همه کاندیداهای ریاست و هیئت رئیسه فدراسیون گفت: شاید برای اولین بار باشد که چنین انتخابات آزاد و شفافی در مجمعی که بیشتر اعضای آن اهالی فوتبال هستند برگزار می گردد و این تحقق وعده سپردن سرنوشت ورزش به دست اهالی ورزش است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات انجام شده در طول یک سال گذشته گفت: دیپلماسی منسجم و گسترده در زمانه ای که عده ای در داخل وبویژه درخارج از کشور برای افزایش فشار حدبیشتری دنبال تعلیق فوتبال ایران بودند باعث شد نه تنها به پیکره فوتبال خدشه ای وارد نگردد بلکه با تدبیر انجام شده در بحث تدوین اساسنامه و همچنین فداکاری وزارت در گذشتن از حق خود و سپردن معین سرنوشت چهار سال آینده فوتبال به مجمعی که در ساختار جدید بیشتر اعضای آن را اهالی فوتبال تشکیل می دادند فوتبال کشور بعد از 14 سال بلاتکلیفی به آرامش رسید.

مسعود سلطانی فر این انتخابات را نشاندهنده ظرفیت بالای ورزش کشور در معین سرنوشت خود دانست و گفت: همه کوشش وزارت ورزش و جوانان بر این بود که بستر انتخاباتی به دور از دخالت های بیرونی فراهم کند به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان در این انتخابات بی طرفی کامل در پیش گرفت و بدون حمایت از گزینه ای خاص، انتخابات را به تشخیص اعضای مجمع سپرد تا آنها در مورد آینده فوتبال کشور تصمیم گیرند.

وی این انتخابات را برگ زرینی در کارنامه مدیران ورزشی کشور دانست و گفت: انتخابات دموکراتیک و شفاف در فوتبال کشور آرزوی دیرینه ای بود که امروز محقق شد و از این به بعد منتخبان مجمع فدراسیون فوتبال وظیفه دارند نه تنها برای توسعه و پیشرفت فوتبال کشور همه کوشش خود را به کار گیرند بلکه جوابگوی عملکرد خود نزد مجمع و افکار عمومی باشند. وزارت ورزش و جوانان وظیفه خود می داند از منتخبان مجمع فدراسیون حمایت و پشتیبانی نموده و اگر قبل از انتخابات گزینه نداشت ولی بعد از انتخابات از رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه حمایت و پشتیبانی کند.

وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال در بیان نظرات خود رفتار رسانه ها در این انتخابات را پخته و قابل توجه دانست و از اهالی رسانه تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 957

به "سلطانی فر:انتخابات فدراسیون فوتبال برگ زرینی در کارنامه مدیریت ورزش کشوربود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر:انتخابات فدراسیون فوتبال برگ زرینی در کارنامه مدیریت ورزش کشوربود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید