شاخص توزیع اعتبارات در استان نیازمند بازنگری است

به گزارش درگ فایل، خبرنگاران/اردبیل رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با موضوع شورای برنامه ریزی شاخص توزیع اعتبارات را در استان اردبیل مورد بازنگری قرار کند.

شاخص توزیع اعتبارات در استان نیازمند بازنگری است

رضا کریمی در حاشیه نشست نشست با استاندار اردبیل و در آنالیز مسائل واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل در جمع درگ فایل اظهار کرد: با اضافه نموده شدن یک شهرستان جدید به مجموع شهرستان های استان و تحولاتی که در بعضی از شهرستان ها اتفاق افتاده باید شاخص های توزیع اعتبارات به شکل شفاف و کامل تعریف گردد تا هر شهرستان به سهم اعتبارات سال آینده خود واقف باشد.

وی اعلام کرد: همه دستگاه های اجرایی باید به تفکیک کاربری اراضی با تشکیل تیم کارشناسی اقدام نمایند تا به صورت کامل و جامع کاربری های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و بهداشتی معین و ذخیره آنها نیز برای سال های آینده تعیین گردد.

ناظر شورای برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در کنار تعریف کاربری های مختلف ضرورت دارد به صورت تعیین در طرح های جامع و تفصیلی به مرحله عملیاتی رسیده تا امکان توسعه خارج از طرح و یا ساخت و سازهای غیرقانونی به وجود نیاید.

کریمی اضافه نمود: کوشش های خوبی را در ماه های اخیر با موضوع استاندار اردبیل و مدیران در پیگیری طرح ها و پروژه ها شاهد هستیم اما همچنان باید جذب اعتبارات ملی و به وسیله وزارتخانه ها در دستور کار مدیران و مسئولان قرار گیرد.

وی فعال شدن سایت ها و کانال های دستگاه های اجرایی را در انعکاس اقدامات صورت گرفته و تقویت موضوع اطلاع رسانی یادآور شد و بیان نمود: این نهایت بی انصافی است که عده ای بخواهند فعالیت های مثبت چند سال اخیر را در همه حوزه ها زیرسوال برده و یا بر آن خرده بگیرند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: البته بیان نقد منصفانه و عالمانه هیچ ایرادی ندارد ولی از اصحاب رسانه انتظار می رود به جای تخریب و تخطئه کارهای صورت گرفته واقعیت ها را به صورت شفاف برای مردم بازگو نمایند.

کریمی از سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خواست، نسبت به تکمیل پروژه خط انتقال آب به وسیله لوله به اراضی پایاب نئور، سقزچی و سرخاب اقدامات قانونی و حمایتی را انجام دهند.

به گزارش درگ فایل،عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاوزی مجلس با قدردانی از کوشش پیگیرانه مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل در جذب اعتبارات ملی برای احداث بزرگراه ها و چهارخطه ها در استان بیان نمود: احداث تونل دوم حیران به کاهش بار ترافیکی یاری خواهد نمود که مدیران راه و شهرسازی باید به سرعت اجرای آن را شروع نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 130

به "شاخص توزیع اعتبارات در استان نیازمند بازنگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص توزیع اعتبارات در استان نیازمند بازنگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید