عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت بر مدار پیشرفت

به گزارش درگ فایل، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد عضو هیأت مدیره و مدیر عملیات شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت گفت: عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت بر مدار پیشرفت است.

عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت بر مدار پیشرفت

احسان اسدی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان قطب جدید صنعت پتروشیمی کشور، میزبان اجرای همزمان سه پروژه بزرگ پتروشیمی توسط هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس است که به ترتیبِ زمان شروع پروژه، پتروشیمی گچساران، پتروشیمی دهدشت و پلیمر گچساران می باشند.

عضو هیأت مدیره و مدیر عملیات شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت گفت: پایش میزان پیشرفت پروژه پتروشیمی دهدشت توسط واحدهای مربوطه در هلدینگ خلیج فارس و تغییرات ملموس و عینی ایجاد شده در سایتِ اجرای پروژه مبیّن قرار دریافت آن بر مدار پیشرفت و جبران تأخیرات قبلی است.

وی اضافه نمود: در کنار حمایتهای مردم شریف این خطّه و زحمات مسئولین محترم، وجود امنیت کامل و آرامش مثال زدنی و مردم پایه و حضور پیمانکاران EPC پرتوان و بنام کشور در پروژه پتروشیمی دهدشت مولّفه های بسیار تأثیرگذار در این تغییر شرایط مثبت طرح بوده اند که با ارتقا جدّی بهره گیری از ظرفیتهای ارزشمند نیروی انسانی و شرکتهای بومی، بعنوان وظیفه و تکلیف قانونی و اخلاقی خود، شاهد رونق بیشتر اجرای آن باشیم و رصد و نظارت موثر بر این مهم بصورت مستمر صورت می پذیرد.

اسدی اعلام کرد: در این راستا فعالسازی فرآیندهای آموزشیِ تخصص های مورد احتیاج پروژه و آتیه شرکت با یاری سازمان فنی و حرفه ای به جوانان عزیز بومی در دستور کار می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1092

به "عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت بر مدار پیشرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت بر مدار پیشرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید