فرمانده مرزبانی ناجا: امنیت کشور در بالاترین سطح است

به گزارش درگ فایل، فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز امنیت کشور در بالاترین سطح ممکن قرار گرفته است و هیچ گونه دغدغه ای برای امنیت وجود ندارد.

فرمانده مرزبانی ناجا: امنیت کشور در بالاترین سطح است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران سردار احمدعلی گودرزی در حاشیه بازدید از یگان های مرزی استان گلستان، سربازی و نگهبانی از مرز های کشور را جهت برقراری امنیت و حفظ میهن اسلامی امری مقدس و افتخاری جاویدان دانست و گفت: مرزبانان با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی از مرز های ایران اسلامی حراست و پاسداری می نمایند و اجازه تعدی و تجاوز به دشمنان و بیگانگان را نخواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نشاط و شادابی وصف ناپذیری در روحیه مرزبانان وجود دارد، اضافه نمود: الحمدلله کشور با ثبات و مقتدری در منطقه هستیم، مرز های مستحکم و سربازان جان بر کفی داریم که در کنار یکدیگر با درک درست از خدمت به امنیت کشور، از حریم و مرز های کشور پاسداری و حراست می نمایند.

سردار گودرزی با بیان اینکه مرزبانی یکی از ایستگاه های اثرگذار در تامین امنیت کشوردر موفقیت های مختلف در عرصه های مختلف در کشور است، ادامه داد: مرزبانان در شرایط مختلف از مرز های کشور مراقبت می نمایند و امروز امنیت کشور در بالاترین سطح ممکن قرار گرفته است و هیچ گونه دغدغه ای برای امنیت وجود ندارد.

سردار گودرزی با بیان اینکه استکبار جهانی افکار و نقش های شوم پیرامون مرز های ایران اسلامی دارد، اعلام کرد: مرزبانان باید همیشه پویا، هوشمند، آموزش دیده و آماده باشند تا با توکل بر حق تعالی از مرز های عزت و شرف ایران عزیز حراست و پاسداری نمایند.

وی با تاکید بر هوشمندسازی، تجهیز مرز های کشور الکترونیکی و اپتیکی خاطر نشان کرد: مرزبانان باید همیشه پویا، هوشمند، آموزش دیده و آماده باشند تا با توکل بر حق تعالی از مرز های عزت و شرف ایران عزیز حراست و پاسداری نمایند.

فرمانده مرزبانی ناجا روحیه مرزبانان را همچون روحیه رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و توضیح داد: خون شهدای مرزبانی هم امتداد خون امام حسین (ع) است که رزمندگان مرزبانی با همان ایده و انگیزه از سرحدات ایران دفاع می نمایند و حس غرور به وطن در همه آن ها نمایان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 555

به "فرمانده مرزبانی ناجا: امنیت کشور در بالاترین سطح است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده مرزبانی ناجا: امنیت کشور در بالاترین سطح است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید