قره خانی: مردم با مشارکت در انتخابات دست رد بر سینه جبهه استکبار خواهند زد

به گزارش درگ فایل، یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات به جبهه استکبار نشان خواهند داد که با وجود همه فشارها و تحریم ها از انقلاب و نظام خود حمایت می نمایند و در برابر توطئه های آنان خواهند ایستاد.

قره خانی: مردم با مشارکت در انتخابات دست رد بر سینه جبهه استکبار خواهند زد

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در انتخابات و استفاده از حق رای خود، اعلام کرد: یکی از قوایی که در وضع قوانین و نظارت بر اجرای صحیح قوانین نقش اولیه و اساسی را دارد، مجلس شورای اسلامی است. بعد از انقلاب اسلامی تا به امروز 10 دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و مجلس برنامه های پنج ساله ای را به تصویب رسانده و قوانینی را نیز اصلاح و پالایش نموده یا نقش نظارتی خود را از طرق مختلف دنبال نموده است.

وی در ادامه اظهار کرد: تمام مجالسی که در طول این سال ها تشکیل شده است به طریقی موثر بوده و گاهی باتوجه به مقتضیات روز مانند جنگ و تحریم تصمیماتی را اتخاذ کردند. روی هم رفته مجالس در طول این چند سال زحماتی را کشیده اند و معدل قابل قبولی دارند. اکنون در آستانه برگزاری انتخابات مجلس یازدهم هستیم و مردم بر اساس حقوق شهروندی حق رای و مشارکت در انتخابات را دارند. مردم می توانند هر فردی را که به نظر خود برای ایفای نقش نمایندگی مناسب هستند، انتخاب نمایند.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس توضیح داد: مردم باید از این حق قانونی خود استفاده نمایند و بدانند که تصمیماتی که نمایندگان منتخب مردم در مجلس اتخاذ می نمایند بر روی ابعاد مختلف زندگی آنان از بعد اجتماعی، فرهنگی، مالی و سیاست خارجی موثر است. مشارکت مردم در انتخابات بر سرنوشت آینده آنان تاثیرگذار است.

وی در ادامه تاکید نمود: از سوی دیگر مشارکت مردم در انتخابات در عرصه بین المللی نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد. ما از ابتدای انقلاب تا به امروز اعلام نموده ایم که مردم ما همیشه در صحنه حاضر هستند. یکی از ابعاد پشتوانه مردمی، مشارکت در انتخابات به ویژه انتخابات مجلس است. حضور گسترده مردم در انتخابات پاسخی برای دشمنان است. اگر حضور مردم در پای صندوق های رای کم رنگ و بی رمق باشد، پالسی به دشمنان داده می شود که زیبنده انقلاب و خون شهدا نیست.

قره خانی در ادامه با اشاره به تاثیر مشارکت حداکثری مردم در خنثی کردن توطئه های دشمنان نظام اسلامی، اعلام کرد: برگزاری انتخابات باشکوه باعث می شود تا توطئه ها و طراحی های دشمنان خنثی شود و نقشه های آنان نقش برآب شود. مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات دست رد بر سینه خباثت جبهه استکبار خواهد زد.

وی اضافه کرد: مشارکت حداکثری مردم باعث می شود تا جمهوری اسلامی ایران از هیمنه قوی تری برخوردار شود و در معادلات بین المللی نیز دست بالا را خواهیم داشت. مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات به جبهه استکبار نشان خواهند داد که با وجود همه فشارها و تحریم ها از انقلاب و نظام خود حمایت می نمایند و در برابر توطئه های آنان خواهند ایستاد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 191

به "قره خانی: مردم با مشارکت در انتخابات دست رد بر سینه جبهه استکبار خواهند زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قره خانی: مردم با مشارکت در انتخابات دست رد بر سینه جبهه استکبار خواهند زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید