منشا خوشه ابتلا به کرونا در کاخ سفید تعیین شد

به گزارش درگ فایل، مدیر مرکز ملی آلرژی و بیماری های واگیر آمریکا درباره منشأ خوشه ابتلا در کاخ سفید که تا به امروز 37 نفر را درگیر کرده، گفت مراسم معرفی قاضی ایمی بارت منشا شیوع کرونا در این کاخ بوده است.

منشا خوشه ابتلا به کرونا در کاخ سفید تعیین شد

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از فارس، دکتر آنتونی فائوچی کارشناس ارشد بهداشت و مدیر مرکز ملی آلرژی و بیماری های واگیر آمریکا اعلام کرد مراسم اعلام نامزدی قاضی ایمی بارت برای قضاوت در دیوان عالی آمریکا که در روز 26 سپتامبر (5 مهر) برگزار گشت، باعث اشاعه کرونا در کاخ سفید شده است.

وی روز جمعه در مصاحبه با رادیوی سی بی اس نیوز گفت: خب، فکر می کنم داده ها خودشان گویا هستند. ما یک رویداد در کاخ سفید داشتیم که باعث شیوع شده است؛ و آن وضعیتی بود که کسانی که جمع شده بودند ماسک به صورت نداشتند.

او در ادامه بر اهمیت زدن ماسک در جلوگیری از شیوع کرونا تاکید کرد. فائوچی درباره یافته های جدید مربوط به این بیماری گفت: ما به چند مورد دیگر پی برده ایم که توصیه شدید به زدن ماسک را ضروری می کند. فهمیدیم که 40 تا 50 درصد مبتلایان علائم ندارند. بنابراین متوجه نمی شوید که آن ها مبتلا هستند؛ و فهمیدیم که همین افراد بخش قابل توجهی از کسانی را تشکیل می دهند که بیماری را به دیگران منتقل می کنند.

بعد از این میهمانی موجی از ابتلا در کاخ سفید مشاهده شده که رئیس جمهور آمریکا و همسرش را هم بی نصیب نگذاشت.

دست کم 37 نفر از کارکنان کاخ سفید به این بیماری مبتلا شده اند. این فهرست هوپ هیکس دستیار ارشد ترامپ، استفن میلر مشاور ارشد و کیلی مک اننی دستیار مطبوعاتی کاخ سفید را شامل می شود.

در مراسم 26 سپتامبر (5 مهر) دستیاران و متحدان ارشد کاخ سفید، اعضای کابینه ترامپ، قانون گذاران جمهوری خواه و دوستان و اعضای خانواده ایمی بارت که آزمایشش منفی شده حضور داشتند. تعیین شده که بارت و همسرش پیش تر به این بیماری مبتلا شده و هر دو بهبود یافته بودند.

گرچه این مراسم در فضای باز برگزار گشت اما میهمانان در فضاهای بسته کاخ سفید هم حضور یافتند و در تصاویر منتشر شده از این مراسم، دیده می شود که حضار ماسک به صورت ندارند و فاصله اجتماعی هم رعایت نمی شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 670

به "منشا خوشه ابتلا به کرونا در کاخ سفید تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشا خوشه ابتلا به کرونا در کاخ سفید تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید