وسواس بیش از حد، مردی را به قاتل همسرش تبدیل کرد

به گزارش درگ فایل، یک مرد هندی پس از 15 سال ازدواج همسر خود را کشت و سپس به یک دلیل تکان دهنده خودکشی کرد.

وسواس بیش از حد، مردی را به قاتل همسرش تبدیل کرد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، در یک حادثه دلخراش، مردی هندی با ضربات چاقو همسرش را در داخل یک منطقه کشاورزی کشت، سپس او را رها کرد و به خانه رفت و در آنجا با طنابی که از سقف خانه آویزان بود خود را دار زد.

پلیس در میسور گفت که چانتانامورتی 40 ساله و همسرش پوتامانی 38 ساله که دارای دو فرزند 12 و 7 ساله بودند از زمان ازدواج با یکدیگر یعنی 15 سال پیش همیشه باهم اختلافاتی داشتند.

تحقیقات نشان داد که زن خانه به میزان اغراق آمیزی به نظافت اهمیت می داد و وسواس شدیدی داشت، به طوری که از ورود شوهرش به خانه جلوگیری می کرد مگر وقتی که بعد از هربار از بیرون آمدن به حمام می رفت، به طوری که تعداد حمام رفتن ها در روز بیش از 10 برابر می شد، مرد همیشه از این موضوع خسته و ناراحت بود، اما ناراحتی خود را ابراز نمی کرد. پوتامانی این وسواس را برای دو فرزندش نیز اعمال می کرد، از جمله شستن کیف و کتاب هایشان هنگام بازگشت هر روز از مدرسه.

در روز حادثه، تحقیقات نشان داد که این زوج در یک منطقه کشاورزی نزدیک به خانه خود بودند، جایی که همسر آغاز به تحمیل سیستم بهداشتی معمول خود کرد، اما شوهر که به دنبال بهانه ای بود، او را با ضربات چاقو مجروح کرد و همسرش بر اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داد.

سپس شوهربه خانه برگشت و خود را از سقف آوزان کرد و هنگامی که فرزندانش از مدرسه به خانه رسیدند، پدرشان را دیدند که با طنابی خودش را از سقف دار زده و مرده، به همسایه ها اطلاع دادند و آن ها پلیس را خبر کردند. با ورود پلیس به محل، تحقیقات آغاز شد، آن ها جسد همسر را در منطقه کشاورزی نزدیک خانه پیدا کردند و سپس دو جسد را به سردخانه انتقال دادند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 911

به "وسواس بیش از حد، مردی را به قاتل همسرش تبدیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسواس بیش از حد، مردی را به قاتل همسرش تبدیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید