کشف بیش از 98 هزار عدد قرص قاچاق در بانه

به گزارش درگ فایل، خبرنگاران/کردستان فرمانده مرزبانی استان کردستان با تاکید بر اشراف کامل نیروهای مرزبانی بر نوار مرزی استان گفت که در برخورد نیروهای هنگ مرزی بانه با قاچاقچیان بیش از 98 هزار انواع قرص کشف و ضبط شد.

کشف بیش از 98 هزار عدد قرص قاچاق در بانه

سردار علیرضا مرزبانی در تشریح خبر توقیف قرص قاچاق در کردستان اظهار کرد: مرزبانان هنگ مرزی بانه با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود اقلام دارویی قاچاق به کشور مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار داند.

وی افزود: مرزبانان با تشدید کنترل نوار مرزی با تعدادی متجاوز حامل بار قاچاق روبرو شدند و قاچاقچیان نیز به محض مشاهده ماموران، بار خود را رها و با استفاده از تاریکی شب و شرایط نامساعد جوی از محل متواری شدند.

به گزارش درگ فایل، به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی استان کردستان شرح داد: مرزبانان در پاک سازی محل، 98 هزار و 370 عدد انواع قرص قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال را کشف کردند.

سردار مرزبانی درپایان یادآور شد: امروز مرزهای استان زیر چتر امنیتی و اطلاعاتی مرزبانان قرار داشته و با تلاش شبانه روزی، مرزها را به محل ناامنی برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ تبدیل کرده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 270

به "کشف بیش از 98 هزار عدد قرص قاچاق در بانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 98 هزار عدد قرص قاچاق در بانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید