اسپالتی: اروپا قدرت رم را باور کرد

سرمربی رم پس از فزونی قاطعانه تیمش در لیگ اروپا ادعا کرد قاره سبز به قدرت تیم پایتخت ایتالیا ایمان آورده است.

اسپالتی: اروپا قدرت رم را باور کرد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با رزرو تور ایتالیا همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، لوچانو اسپالتی، سرمربی رم پس از فزونی 4 بر صفر تیمش در خانه ویارئال در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا ادعا کرد قاره سبز به قدرت تیم اول پایتخت کشورش ایمان آورده است.

او گفت: ژکو در محدوده محوطه جریمه خیلی خوب خودش را در دسترس هم تیمی هایش قرار داد.امیدوارم این نتایج امیدو روحیه لازم را به تیم تزریق کند.وقتی مقابل یک تیم بزرگ 2 بر صفر پیش می افتیم، باید کوشش کنیم گل های سوم و چهارم را هم به ثمر برسانیم.ژکو عالی ظاهر شد. او حس مسئولیت پذیری فوق العاده ای دارد و وقتی تیم ناکام می گردد، به عنوان اولین نفر واقعا متاثر نشان می دهد. 3 گل او، اشتیاق و قدرتش را نشان داد.مهم ترین نکته، ادامه موفقیت آمیز راستا لیگ اروپا با اتکا به کیفیت تیم و استعداد فردی بازیکنان است.

او در ادامه اضافه نمود: پس از اینکه یک بر صفر پیش افتادیم، کمی عمقی و دفاعی بازی کردیم و هنگام ایجاد حمله، مدام توپ از دست می دادیم.هنوز راه و کار زیادی تا رسیدن به تکامل داریم اما تیم توان بهتر شدن را دارد.به دقت در پاسکاری و مدیریت در صرف انرژی به شکل معقول در تک تک دقایق بازی احتیاج داریم.تیم به گسترش ساختار تیمی از امرسون گرفته تا مانولاس، رودیگر و استروتمن احتیاجمند است. با این نتیجه اروپا به ما ایمان آورد.در فاصله 2 روز تا بازی بعدی، امکان ریکاوری کامل برای بازیکنان وجود ندارد و برای رقابت لیگی به چند تغییر احتیاجمند هستیم.می خواهم آن هایی که بازی نمی نمایند هم به اندازه اعضای ثابت تیم قدرتمند و سرحال باشند. یک تیم تنها با این شیوه، موفقیت همه جانبه ای را تجربه خواهد نمود.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 بهمن 1398 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 63

به "اسپالتی: اروپا قدرت رم را باور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: اروپا قدرت رم را باور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید