اخبار و رویدادها

1034 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند

روز گذشته در مراسمی که به میزبانی اپراتور دوم (ایرانسل) برگزار گردید، با دستور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات 1034 روستا در سراسر کشور با تمرکز بر مناطق کمتر برخوردار، به شبکه ملی اطلاعات و شبکه پهن باند ارتباطی متصل شدند.

23 مرداد 1399

فعالیت عجیب ترابیان در فوتسال در دوران محرومیت!

به گزارش خبرنگاران، عباس ترابیان رئیس پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال و رؤسای پیشین کمیته های فنی و فوتسال با رأی کمیته اخلاق به همراه علی کفاشیان به مدت 5 سال از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شد.

23 مرداد 1399

نمایشگاه صنایع دستی در شاهرود افتتاح شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شاهرود از برپایی نمایشگاه عرضه تولیدات هنرمندان صنایع دستی در این شهرستان خبر داد.

22 مرداد 1399

امتحانات دروس عمومی و معارف دانشگاه آزاد بندرعباس مجازی شد

خبرنگاران/هرمزگان امتحانات دروس عمومی و معارف مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی، از شنبه 24 خرداد بصورت مجازی، مطابق با زمان اعلام شده درکارت ورود به جلسه برگزار می گردد.

22 مرداد 1399

قتل هولناک یک زن در خواب ، شرارت های سریالی مرد میانسال

مرد شروری که بارها اعضای خانواده اش را مورد ضرب و جرح قرار داده و به قتل تهدید نموده بود، در اقدامی هولناک همسرش را با ضربه های جسمی نوک تیز به قتل رساند.

21 مرداد 1399

حکومت نظامی در لندن

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد، یکشنبه ده ها هزار تظاهرکننده برای حمایت از جنبش زندگی سیاه پوستان مهم است به خیابان های لندن آمدند. در ابتدا این تجمع مسالمت آمیز بود، اما بعدتر، بعضی از معترضان با پلیس درگیر شدند.

21 مرداد 1399

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره طولانی بودن بحران ویروس کرونا

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه اعلام نموده است که موارد ابتلای روزانه به ویروس کرونا به بالاترین سطح خود رسیده و هنوز فاصله زیادی تا خاتمه این بحران داریم.

20 مرداد 1399

خبرنگاران داعش روستایی در دیاله عراق را گلوله باران کرد

بغداد - خبرنگاران - یک مقام امنیتی در دیاله عراق روز آدینه گفت که گروه تروریستی داعش، روستایی در شمال شرقی استان را خمپاره باران نموده است.

20 مرداد 1399

چگونه چین و چروک را از بین ببریم؟

چگونه از چین و چروک صورت جلوگیری کنیم؟ بعضی از مردم با افزایش سن و ظاهر شدن چین و چروک ها بر روی پوست خود به مدت طولانی از نگاه کردن به آینه اجتناب می نمایند. چین و چروک شدن پوست در اثر ضعیف شدن و نازک شدن پوست اتفاق می افتد و معمولا بر روی صورت، گردن، پشت...

19 مرداد 1399

زمان معرفی متقاضیان وام اجاره مسکن به بانک ها اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از روز بیست و یکم مردادماه فرایند معرفی متقاضیان تسهیلات یاری ودیعه اجاره به 19 بانک و موسسه اعتباری شروع می گردد گفت: در این مرحله کوشش این است که در کوتاه ترین زمان وام پرداخت گردد.

19 مرداد 1399

فیلم ، مخالفان تبعیض نژادی در شهر بریستول در انگلیس مجسمه یک تاجر برده را پایین کشیدند

مخالفان تبعیض نژادی در انگلیس مجسمه یکی از افرادی که از وی به عنوان تاجر برده یاد می گردد را به پایین کشیده و به رودخانه پرتاب کردند.

18 مرداد 1399

توئیتر اخبار جعلی کرونا و 5G را راستی آزمایی می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، توئیتر اجازه می دهد برخی توئیت های حاوی نظریه های توطئه درباره ارتباط ویروس کرونا با شبکه های اینترنت 5G در این پلتفرم باقی بمانند و فقط روی آنها برچسب راستی آزمایی اطلاعات افزوده می شود.

18 مرداد 1399

کشف قدیمی ترین و بزرگترین اثر تاریخی تمدن مایا

محققان دانشگاه آریزونا پیروز به یک اکتشاف بزرگ شدند که می توان آن را قدیمی ترین و بزرگ ترین اثر تاریخی ایجاد شده توسط تمدن کهن مایا تا به امروز نامید.

16 مرداد 1399

آتش نشانی درباره شرایط ایمنی ساختمان کلینیک سینا اطهر اخطار داده بود ، دپوی کپسول های اکسیژن غیرمجاز بود؟

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران تاکید نمود سازمان آتش نشانی شهر تهران قبل از وقوع حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر تهران، نسبت به شرایط ایمنی این مرکز درمانی اخطار داده بود.

16 مرداد 1399

عوارض صادراتی مرغ کاهش یافت

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت از کاهش عوارض مرغ صادراتی تا پایان تیرماه به 1500 تومان خبر داد.

16 مرداد 1399

خبرنگاران واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه روز پنجشنبه افتتاح می گردد

تهران- خبرنگاران- مدیر عامل شرکت فراوری نیروی برق حرارتی گفت: واحد نخست بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه به ظرفیت 160 مگاوات روز پنجشنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری و وزیر نیرو افتتاح می گردد.

15 مرداد 1399

توئیتر کمپین تبلیغاتی ترامپ را غیرفعال کرد

توئیتر ویدئویی که کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ برای جرج فلوید ساخته را به دلیل شکایت مربوط به قوانین حق انتشار غیرفعال کرد.

14 مرداد 1399

عکس و مکث؛ از دعوای مادر و دختری تا ملخی با ماسک

دور جهان در قاب تصاویر دیدنی است، جهانیی که بعد از چند ماه هنوز به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است.

14 مرداد 1399

حکومت نظامی 2 روزه در واشنگتن

شهردار پایتخت آمریکا به خبرنگاران گفت که مقررات منع آمدوشد به مدت 2 روز در واشنگتن دی سی اِعمال خواهد شد.

14 مرداد 1399

تولد 5 هزار نوزاد یزدی در روزهای شیوع کرونا

مدیرکل ثبت احوال استان یزد از تولد 5061 نوزاد یزدی در روزهای شیوع کرونا در یزد خبر داد.

13 مرداد 1399
تعداد: (439)