اخبار و رویدادها

ریزش یک میلیون تومانی طی 3 روز ، ارزش سهام عدالت چقدر تغییر کرد؟

به گزارش خبرنگاران، در حالی که ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی در دو روز ابتدایی هفته به ترتیب 2 و 1.5 درصد رشد کرد و به کانال 16 میلیون تومان رسید اما با توجه به فرایند نزولی شاخص کل بورس، ارزش سبد سهام عدالت هم کاهش یافت و در سرانجام هفته به 15 میلیون و 55 هزار...

6 آبان 1399

نامزدها پس از انتخابات رقابت ها را به رفاقت برای توسعه شهر تبدیل نمایند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت:مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بدون هیچ گونه مسئله ای برگزار گردید.

5 آبان 1399

آغاز کار سخت در مذاکرات صلح افغانستان

مذاکرات صلح میان طالبان و دولت افغانستان امروز یکشنبه به مسائل اصلی پرداخته و به همین دلیل یکی از مسائل کلیدی متعدد این مذاکرات جستجو برای یک صلح پایدار در این کشور است.

4 آبان 1399

عارضه جانبی جدید مرتبط با استفاده از ماسک

پزشکان بدون مرز/ خشکی چشم شرایطی است که به واسطه مقدار یا کیفیت ناکافی اشک رخ می دهد. این شرایط می تواند به واسطه بروز مشکل در هر یک از اجزا فیلم اشک که از چند لایه شکل گرفته است، رخ دهد.

4 آبان 1399

زاخارووا: آمریکا سیاست تشدید تنش با روسیه را پیش گرفته است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام نمود: تحریم شهروندان روس از سوی آمریکا نشانگر این واقعیت است که واشنگتن سیاست تشدید تنش ها در روابط دوجانبه با روسیه را دنبال می نماید.

3 آبان 1399

قیمت کدام کالاها کاهش یافت؟ ، کدام کالا صدرنشین افزایش قیمت در خرداد ماه است؟

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در خردادماه امسال در بین 42 کالای اساسی و مهم، قیمت 33 کالا بین 0.8 تا حدود 147درصد نسبت به خرداد سال گذشته افزایش داشته و بیشترین افزایش قیمت هم مربوط به گروه حبوبات، تیرآهن و تخم...

3 آبان 1399

توئیت سفیر ایران از نتایج مهم نشست شورای عالی همکاری ایران و ترکیه

محمد فرازمند سفیر ایران در ترکیه با انتشار توئیتی به نکاتی در مورد ششمین نشست شورای عالی همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه که روز هجدهم شهریورماه برگزار گردید اشاره نمود.

3 آبان 1399

مساجد فرانسه تعطیل شد

ایرنا نوشت: مقامات فرانسه روز سه شنبه اعلام کردند که برای مقابله با عناصر افراطی یک مسجد در حومه پاریس را خواهند بست.

1 آبان 1399

حیات در مریخ؛ آیا امکان زندگی در مریخ وجود دارد؟

انگیزه - علوم - حیات در مریخ فرضیه ای است که افراد زیادی از قرن ها قبل تا به زمان حال، به علت نزدیکی و شباهت شرایط سیاره مریخ به زمین به آن باور داشته اند. در این مورد حدس های بسیار زیادی وجود دارد، اما تا به حال هیچ مدرک و سند معتبری از امکان وجود زندگی در...

30 مهر 1399

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل: نقش ایران در سوریه فقط برای کمک به مردم و دولت این کشور است

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در مصاحبه ای تاکید کرد نقش ایران در سوریه فقط برای کمک به مردم سوریه و دولت این کشور در مبارزه با تروریسم و احیای ثبات و امنیت است.

30 مهر 1399

کمیسیون اروپا: بازنگری توافق برگزیت نقض حقوق بین الملل است

کمیسیون اروپا بازنگری توافق برگزیت را نقض حقوق بین الملل توصیف کرد.

30 مهر 1399

آزمون عملی علوم ورزشی دانشگاه رازی از 27 تا 30 شهریورماه برگزار می گردد

آزمون عملی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشگاه برای داوطلبان مرد در روز های 27 و 28 شهریورماه و برای داوطلبان زن در روز های 29 و 30 شهریورماه برگزار می گردد.

29 مهر 1399

خبرنگاران مشاور امنیتی ترامپ چین، روسیه و ایران را تهدید کرد

تهران - خبرنگاران - خبرگزاری رویترز امروز به نقل از مشاور امنیت ملی کاخ سفید نوشت که چین گسترده ترین برنامه را در میان دیگر کشورها برای دخالت در انتخابات آمریکا دارد.

29 مهر 1399

اهواز شهر بی زمین

هجوم شرکت های نفتی و صنایع مختلف به حریم اهواز و حاشیه های آن و تصرف زمین ها از سوی نهادهای عمومی، امکان توسعه شهر، ساماندهی حاشیه و تنفس را از شهروندان گرفته است

28 مهر 1399

یک سوم اقتصاد آمریکا آب رفت!

بزرگترین اقتصاد دنیا بیش از 30 درصد کوچک شد.

28 مهر 1399

افزایش 44 هزار نفری مبتلایان کرونا در آمریکا ، تلفات از 190 هزار نفر گذشت

آخرین آمار اعلامی از آمریکا حاکی از آن است که شمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور بیش ازچهل وچهار هزار نفر در بیست وچهار ساعت گذشته افزایش داشته است.

27 مهر 1399

مهران شاهین طبع سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ماند

به گزارش خبرنگاران، مسئولان تیم شهرداری گرگان که روز گذشته موافقت قطعی و نهایی خود را برای تیمداری در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال به فدراسیون اعلام کردند، امروز با مهران شاهین طبع برای راهنمایی تیم در این دوره رقابت ها به توافق رسیدند.

27 مهر 1399

کاهش تولید خودرو در مرداد ، خداحافظی با پژو 2008

به گزارش خبرنگاران، در شرایطی خودروسازان چند محصول جدید را برای عرضه به بازار آماده کرده اند که قرار است قیمت آنها با روشی جدید توسط شورای رقابت تعیین شود. این روش جدید را پیش تر شورای رقابت وعده کرده بود، روشی تحت عنوان کلینیک تجاری قیمت گذاری خودرو...

26 مهر 1399

خط قرمزهای بازگشایی مدارس

یکی از داغ ترین بحث این روزهای کشور، مبحث بازگشایی مدرس و حواشی مرتبط با آن است. کارشناسان آموزشی و فناوری و درمانی در سراسر دنیا نظراتی مختلف و گاهی متناقض را در خصوص اتخاذ تصمیم صحیح دارند.

26 مهر 1399

خبرنگاران پیرانشهر همچنان در شرایط هشدار کرونا قرار گرفته است

ارومیه- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر با اظهار نگرانی از شرایط ویروس کرونا گفت: این شهرستان همچنان از نظر شیوع این ویروس در شرایط هشدار قرار گرفته است.

25 مهر 1399
تعداد: (582)