اخبار سیاسی

در مهدکودک های سه زبانه چه می گذرد؟ ، دنبال آموزشند یا منافع میلیاردی؟

بعضی ناشران و موسسات به مردم القا می نمایند که اگر فرزندت را از پیش دبستانی به کلاس زبان نفرستی، فرصت مهمی را از او گرفته ای و به او آسیب زده ای. متاسفانه در کشور به صورت خیلی گسترده مهدکودک ها و پیش دبستانی های سه زبانه را تبلیغ می نمایند. اما مگر در مهدکودک...

12 فروردین 1399

امضای توافق تجاری سه جانبه آمریکا-کانادا-مکزیک

مقامات بلندپایه کشورهای کانادا، مکزیک و آمریکا پیمان تجاری 25 ساله جدیدی را امضا کردند که جایگزین پیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی می گردد.

10 فروردین 1399

مسکو: اتحادیه اروپا نه فقط فاقد قدرت که فاقد استقلال نیز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سناتور کنستانتین کاساچف رئیس کمیته امور خارجی سنای روسیه امروز یکشنبه و در واکنش به سخنان جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در جریان کنفرانس امنیتی مونیخ بیان کرد: اتحادیه اروپا فاقد استقلال است.

9 فروردین 1399

کری خواهان تبعیت چین و فیلیپین از حکم دادگاه بین المللی شد

وزیر خارجه آمریکا از چین و فیلیپین خواست تا از رأی دادگاه بین المللی در مورد مناقشه در منطقه دریای جنوبی چین تبعیت نمایند.

5 فروردین 1399

برادرِ رهبر جنبش انصارالله 18 تیپ سعودی را منهدم کرد

بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش انصار الله یمن طراحی و اجرا و فرماندهی عملیات البنیان المرصوص در دو منطقه جوف و نهم استان مارب را برعهده داشته است.

2 فروردین 1399

آتش زیرخاکستر درآمدزایی از سلامت مردم ، مقطع کارشناسی داروسازی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تأسیس نمی گردد

موضوع ایجاد رشته کارشناسی داروسازی در حالی از سوی وزارت بهداشت تکذیب شده که هنوز دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نگرانی هایی در مورد تصمیمات پول ساز مسئولان دارند.

2 فروردین 1399

مقدمه ای بر اکوتوریسم

اکوتوریسم یا بوم گردشگری یا طبیعت گردی، گونه ای از گردشگری است که در آن گردشگران برای دیدار از مناطق طبیعی نامسکون و دست نخورده جهان سفر می کنند و به تماشای گیاهان و پرندگان وماهی ها و دیگر جانوران می پردازند. هدف از گردشگری طبیعی بیشتر آموزش و تربیت...

28 اسفند 1398

ایران خواستار خودداری پلیس فرانسه از خشونت علیه تظاهرات کنندگان شد

وزارت امور خارجه چهارشنبه شب در پیامی توئیتری خواستار خوددار دولت و پلیس فرانسه از اعمال خشونت علیه تظاهرات کنندگان این کشور شد.

27 اسفند 1398

پسر ملک سلمان: ایران و داعش دو روی یک سکه اند!

پسر شاه و معاون وزیر دفاع عربستان سعودی، دوباره ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد و مدعی شد که ایران میخواهد منطقه و عربستان سعودی را به عقب بازگرداند.

23 اسفند 1398

ترکیه تا به امروز نیرویی به لیبی اعزام نکرده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز در سخنانی گفت: ما تا به امروز نیرویی به لیبی ارسال نکرده ایم و افرادی که در قالب نیرو به این کشور اعزام شده اند، تنها مستشاران و کسانی هستند که هدفشان آموزش نیروهای لیبی است.

17 اسفند 1398

فوری، شکایت رسمی ایران به فیفا به دلیل منع نمایندگان ایران از میزبانی

مازیا ناظمی در توییتی نوشت: به دلیل اقدامات سیاسی AFC از آنها به فیفا شکایت کرده ایم.

16 اسفند 1398

ماهواره های ظفر 1 و2 به پایگاه فضایی ارسال شد، شروع فرآیند قرار دریافت در مدار به زودی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ماهواره های ظفر 1 و2 تست های پیروز خود را پشت سر گذاشته اند و امروز راهی پایگاه فضایی می شوند تا به زودی فرآیند قرار دریافت آنها در مدار طی گردد.

16 اسفند 1398

معترضان فرانسوی ماکرون را هو کردند

رئیس جمهور فرانسه شب گذشته در میان سیلی از فریاد های اعتراضی و هو کردن های معترضان مجبور شد به سرعت سالن تئاتر در فرانسه را ترک کند.

15 اسفند 1398

توریسم دریایی در استان بوشهر توسعه می یابد، ایجاد دهکده های گردشگر

به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی صبح سه شنبه در نشست ستاد ساماندهی سواحل استان بوشهر با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری استان بوشهر به ویژه در زمینه گردشگری ساحلی، گفت: استان بوشهر بیش از 900 کیلومتر مرز آبی با خلیج فارس دارد که ظرفیت بسیار مهمی محسوب...

13 اسفند 1398

واکنش ترامپ به پیشنهاد جانسون درباره جایگزینی برجام با توافق ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری از پیشنهاد نخست وزیر انگلیس درخصوص جایگزینی توافق برجام با توافق ترامپ استقبال کرد.

12 اسفند 1398

ظریف وارد هند شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شامگاه سه شنبه به منظور شرکت در اجلاس گفتگوی بین المللی رایسینای هند وارد دهلی نو شد.

12 اسفند 1398

تونس در کنفرانس برلین درباره بحران لیبی شرکت نمی کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، وزارت خارجه تونس بیان کرد که در کنفرانس برلین در مورد لیبی شرکت نمی کند.

11 اسفند 1398

احتکار خانه های خالی و افزایش اجاره!

علی علیزاده، پژوهشگر اقتصاد سیاسی در کانال تلگرامی خود به موضوع اجاره نشینی در ایران پرداخته است که در ادامه بخشی از آن را می خوانیم:

10 اسفند 1398

نظر مشیت علایی درباره جوانمرگی در ادبیات

مشیت علایی با بیان این که جوان مرگی منحصر به ادبیات و ایران نیست، می گوید: خلاقیت آثار ادبی و هنری قانون مندی ای را که گفتمان های علمی و فلسفی دارد، ندارد و ممکن است، آثار بعدی نویسنده و هنرمند ضعیف تر باشد.

8 اسفند 1398

بحرانی که گریبان گردشگری اروپا را هم گرفت

شیوع ویروس کرونا و تداوم این موج، سبب بحران در گردشگری اروپا شد و آسیب هایی را بر پیکر گردشگری اروپا وارد آورد.

6 اسفند 1398
تعداد: (37)