اخبار سیاسی

خبرنگاران ایران و یونیدو در مدیریت پسماندهای پزشکی همکاری می نمایند

لندن- خبرنگاران- سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی، از تصمیم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) برای تدوین و اجرای پروژه ای در حوزه مدیریت پسماندهای پزشکی کرونا به شیوه ای ایمن و سازگار با محیط زیست در بعضی بیمارستان های ایران اطلاع...

12 خرداد 1399

مصطفی الکاظمی کیست؟ از نویسندگی تا نامزد نخست وزیری عراق

مصطفی الکاظمی نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه عراق فرد کمتر شناخته شده ای در عرصه سیاسی این کشور به شمار می رود. بیشتر عمر او به نویسندگی گذشته و تنها چند سال است که در مناصب عالی رتبه دیده می گردد.

11 خرداد 1399

شمار قربانیان کرونا در برزیل سه شنبه رکورد زد

شمار قربانیان روزانه کرونا در برزیل با ثبت بیش از 1100 مورد فوتی در روز سه شنبه رکورد زد و این کشور از نظر تعداد مبتلایان، پس از آمریکا و روسیه در رتبه سوم نهاده شد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی با قاطعیت در استان مرکزی ادامه می یابد

اراک - خبرنگاران - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا زمان اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا با قاطعیت در این استان ادامه می یابد.

11 خرداد 1399

شرایط تحمیلی تروئیکای اروپایی عامل وخامت اوضاع مالی یونان

وزیر دارایی سابق یونان با تاکید بر اینکه هدف تروئیکای اروپایی پایداری اقتصاد یونان نیست، شرایط تحمیلی این مجموعه به کشورش را عامل وخامت اوضاع مالی یونان دانست.

10 خرداد 1399

خبرنگاران هکرها به چین و سازمان بهداشت جهانی حمله کردند

پکن- خبرنگاران- یک شرکت اینترنتی در چین از حمله عظیم یک گروه هکری به نام دارک هتل (هتل سیاه) به سرورهای رایانه ای نهادهای دولتی این کشور و همچنین سازمان بهداشت جهانی اطلاع داد.

9 خرداد 1399

شوک به بازار نفت زنجیره های عرضه جهانی را تحت تاثیر می گذارد

آژانس بین المللی انرژی گفت که شوک وارده به بازار نفت، زنجیره های تولید جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد.

3 خرداد 1399

هشدار ظریف به هشدار ترامپ: درس هایی به شما خواهیم داد

وزیر خارجه در پی اظهارات ترامپ مبنی بر هشدار به ایران گفت ایران آغازگر جنگ نخواهد بود اما به آغازگر آن درس هایی خواهد داد.

2 خرداد 1399

پوتین 135 هزار جوان روس را به خدمت سربازی فراخواند

به رغم احتمال به تعویق افتادن اعزام بهاره خدمت سربازی در روسیه به دلیل شیوع ویروس کرونا، رئیس جمهوری این کشور حکم اعزام به خدمت سربازی 135 هزار نفر شهروندان مشمول طی سه ماه آینده را امضاء کرد.

31 اردیبهشت 1399

وزیر بهداشت: موردی از ویروس کرونا در کشور نداشته ایم ، دو فرد خارجی که در یزد به علت سرماخوردگی بستری شدند به هیچ وجه به این ویروس مبتلا نیستند

سعید نمکی روز سه شنبه در اجلاس روسای دانشگاههای علوم پزشکی در مرکز همایش های رازی اضافه نمود: دوره پنهان ویروس کرونا پنج روز است، این دو فرد که یکی چینی است و 12 روزپیش به علت سرماخوردگی تحت نظر نهاده شد و بستری شد و فرد دومی که آلمانی است با فرد چینی ارتباط...

29 اردیبهشت 1399

پوتین: کرونا به روسیه هم رسیده است

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه در ملاقات با مقام های این کشور درباره راه های مقابله با کروناویروس به گفت وگو نشست.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بزرگترین قرنطینه تاریخ با نیمی از جمعیت دنیا

تهران- خبرنگاران- همزمان با شیوع سریع ویروس کرونا در سراسر دنیا که تا به امروز به ابتلای بیش از 600 هزار نفر و فوت بیش از 28 هزار نفر در کشورهای مختلف منجر شده است، برآوردها نشان می دهد که حدود نیمی از ساکنان کره زمین که جمعیتی حدود سه میلیارد نفر را تشکیل...

27 اردیبهشت 1399

تامین مسکن برای 52 هزار واجد شرایط جامعه ایثارگری استان مرکزی

خبرنگاران: سرپرست معاونت عمرانی بنیاد شهید استان مرکزی گفت: اداره راه با هماهنگی بنیاد شهید نسبت به تامین مسکن و یا زمین مسکونی برای حداقل 52 هزار نفر از واجدین شرایط که تا به امروز از مزایای زمین و مسکن دولتی استفاده نکرده اند، اقدام کند.

23 اردیبهشت 1399

اروپا نه؛ هند کانون بعدی کرونا است

کارشناسان با توجه به شرایط جمعیتی هند احتمال می دهند کانون بعدی کرونا در دنیا هند باشد.

23 اردیبهشت 1399

گرشاسبی راهی کانادا شد

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس برای ملاقات با دخترش راهی کانادا شد.

19 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مشخص دستمزد کارگران به سال 99 موکول شد

تهران - خبرنگاران - سومین نشست شورای عالی کار برای مشخص دستمزد کارگران در سال 99 به نتیجه نرسید و به نیمه اول فروردین موکول شد.

19 اردیبهشت 1399

تعداد مبتلایان به کرونا در پنتاگون به 89 نفر افزایش یافت

فارس نوشت:چاک برایسهارد سخنگوی وزارت دفاع آمریکا روز چهارشنبه گفت که تعداد مبتلایان به کرونا در وزارت دفاع آمریکا به 89 نفر افزایش یافته است.

18 اردیبهشت 1399

آمادگی تهران برای انتقال اتباع پاکستانی جامانده در ایران در پی شیوع کرونا

سفیر ایران در ملاقات با وزیر هوانوردی پاکستان آمادگی تهران را برای انتقال اتباع پاکستانی به جامانده در ایران در پی شیوع کرونا و در صورت دریافت مجوزهای لازم از اسلام آباد بیان کرد.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران معاون وزیر ورزش: من و همه مردم در مقابله با کرونا مسوول هستیم

تهران- خبرنگاران- معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: سهم من به عنوان یک شهروند و حتی همه مردم در بحران کرونا پذیرفتن مسوولیت برای سلامتی خود و جامعه است و نمی توانیم به دلیل اینکه جسم و جان هر کسی چون متعلق به خودش است، هر طور می خواهد رفتار...

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته منتشر شد

تهران - خبرنگاران - فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته با موضوع قرنطینه در دو بخش داستان کوتاه و عکس منتشر شد.

12 اردیبهشت 1399
تعداد: (87)