توییتر احتمالا هیچ وقت ویرایش توییت را امکان پذیر نمی کند

به گزارش درگ فایل، بسیاری از کاربران توییتر خواهان تعبیه دکمه ای برای ویرایش توییت های منتشر شده هستند. اما با وجود اینکه بعضی از مقامات ارشد توییتر در زمان های مختلف احتمال ارائه این مشخصه را مطرح نموده اند، مدیرعامل این شرکت می گوید که احتمالا هیچوقت چنین قابلیتی امکان پذیر نمی گردد.

توییتر احتمالا هیچ وقت ویرایش توییت را امکان پذیر نمی کند

جک دورسی، مدیرعامل توییتر، در سال 2016 گفت که نوعی از ویرایش حتما ضروری است و در ماه مارس سال گذشته هم به احتمال ارائه چنین قابلیتی اشاره نمود. اما حالا در یک ویدیو پرسش و پاسخ گفته که کاربران حداقل تا اطلاع ثانوی نباید انتظار ارائه این مشخصه را داشته باشند. او طی این مصاحبه به ماهیت اولیه توییتر که یک سرویس SMS بود اشاره نموده و در ادامه گفته: زمانی که یک پیامک را ارسال می کنید، دیگر نمی توانید آن را ویرایش کنید.

در حال حاضر، انتشار خبرهای کذب مشکل مهمی برای شبکه های اجتماعی محسوب می گردد اما ارائه دکمه ویرایش می تواند این مشکل را پیچیده تر کند. مدیرعامل توییتر در این رابطه گفته که شاید کاربری یک توییت را منتشر کند و این توییت مورد پسند دیگر کاربران قرار بگیرد و ریتوییت گردد. اما بعد از ویرایش توییت اصلی، شاید توییت موردنظر دیگر مورد تایید افراد ریتوییت نماینده نباشد.

او همچنین به زمان محدود برای تصحیح غلط های املایی و اصلاح لینک های نادرست هم اشاره نموده اما در این صورت، طبق گفته مدیرعامل توییتر، باید انتشار توییت به تاخیر بیفتد زیرا بعد از انتشار توییت افراد مختلف می توانند آن را مشاهده نمایند. در هر صورت از آنجایی که جک دورسی برای این موضوع از کلمه احتمالا استفاده نموده، شاید در آینده نه چندان دور دکمه ای برای ویرایش توییت به این شبکه اجتماعی افزوده گردد.

منبع: Engadget

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 108

به "توییتر احتمالا هیچ وقت ویرایش توییت را امکان پذیر نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر احتمالا هیچ وقت ویرایش توییت را امکان پذیر نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید