معرفی تعدادی از زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن

به گزارش درگ فایل، شما در عصر مدرن باید سفر و ماجراجویی های خود را در اینستاگرام، فیسبوک و مانند آن ثبت کنید. با ما در مقاله برترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن همراه شوید تا شما را با تعدادی از مناسب ترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن برایتان مفید خواهد بود.

معرفی تعدادی از زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن

ترولز تانگ

ترولز تانگ که در زبان محلی ترولتونا خوانده می گردد، یکی از جالب ترین قسمت های نروژ و یکی از زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن است. این مکان در عصر یخبندان و پس از آنکه آب یک قطعه کوه را منجمد و آن را مسدود کرد، شکل گرفت. به منظور حفظ زیبایی سنگ، هیچ مانع ایمنی برای آن تا به امروز ساخته نشده که این امر تا حدودی خطرناک است. در این کشور باشکوه کمبودی از لحاظ چشم میزانای زیبا برای سلفی گرفتن وجود ندارد و بعضی از نقاط برجسته دیگر آن شامل دره های فیورد بوده که فرصت هایی باورنکردنی را برای پیاده روی، صعود، دوچرخه سواری و رانندگی را ارائه می دهد.

غارهای کریستال

اگر تا بحال کنجکاو شده اید که دنیا در زیر یخ چگونه است، غارهای کریستال ایسلند یکی از برترین مکانها برای فهمیدن آن هستند. چندین آژانس وجود دارند که در تور گشت و گذار ایسلند غارهایی مانند یخچال واتناجوکول را نمایش می دهند. در زمستان تنها به وسیله یک ورودی باریک میتوان وارد غارها شد، زیرا سرما یخ را سخت نموده است. هنگامیکه شما وارد این مورد از مناسب ترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن می شوید، یکی از زیباترین آثار هنری طبیعت را مشاهده خواهید کرد.

دریای مرده

دریای مرده دارای نمک بیشتری از نمک دریا بوده و به همین علت است که انسانها بطور معجزه آسایی مانند چوب پنبه روی آب شناور می مانند. بعلاوه، اعتقاد بر این است که حاوی مواد معدنی درمانی بوده که برای درمان انواع بیماری های پوستی ایده آل است. البته، خود را در گل فروکردن و شناور کردن در آب خیلی شور قطعا یکی از جالب ترین سلفی ها شما می تواند باشد. سفر خود را جلو بیندازید، زیرا کارشناسان معتقدند که ممکن است در 50 سال آینده ناپدید گردد.

گرند کنیون

گرند کنیون به حدی فوق العاده است که حتی تکنولوژی هنوز به نقطه ای نرسیده که دوربین بتواند عمق آن را به درستی ترسیم کند. در حالیکه بسیاری از مردم از قسمت جنوبی بازدید می نمایند، لبه شمالی فرصتی برای یک تصویر بهتر را فراهم می نماید. در این منطقه کمتر بازدید شده و به مراتب خلوت تر از پارک، ظاهری پانورامایی همراه با بسیاری از جهتهای پیچ خورده برای لذت بردن وجود دارد. البته، شما همواره می توانید با قاطر به پایین بروید، در حالیکه از ماجراجویی با یک حیوان تنومند عکسهای فراموش نشدنی را از یکی از برترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن می گیرید.

بیشتر بخوانیددره گرند کنیون | از مجذوب کننده ترین دره های دنیا !

دریاچه های پلیتوایس

دریاچه های پلیتوایس، بزرگترین پارک ملی کرواسی و قدیمی ترین در جنوب شرقی اروپا ممکن است به وسیله کسانی که در خارج از منطقه هستند، شناخته شده نباشد. این مطمئنا یکی از حیرت انگیزترین منطقه ها طبیعی دنیا است. پیچ و خم های دریاچه ها و آبشارها، سرسبزی زنده و آبهای روشن در رنگهای دائما در حال تغییر به طوری فانتزی بوده که اگر شخصا آن را ندیده باشید، فکر می کنید که با کامپیوتر ساخته شده است. اگر قصد سفر به این مکان و گرفتن سلفی را دارید، مطمئن شوید که در جهتهای پیاده روی قدم می زنید، زیرا شماری از افراد حتی زمانی که در جهت راه رفتن قرار دارند، بطور جدی مجروح و کشته می شوند.

ماچو پیچو

ماچو پیچو اغلب در بالای فهرست سفر مسافرین قرار گرفته است و بعلاوه به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مقصدهای برتر دنیا برای سلفی است. از این گذشته، چه کسی دلش نمی خواهد از خودش در حالیکه پشت آفتاب رنگارنگ بالای شهر نابود شده اینکاها و زیر مه ایستاده، عکس بگیرد؟ این عزلتگاه سلطنتی امپراتور اینکا، پاچاکوتی بوده که در بالای دره ارووبامبا قرار گرفته است. برای کسانی که در خارج از محدوده اطراف آن زندگی می کردند، ناشناخته بود تا زمانیکه به وسیله هیرام بایگام کشف شد.

بیشتر بخوانیدشهر ماچوپیچو، دیدنی از عجایب هفتگانه دنیا

مجسمه یادبود مسیح

مجسمه یادبود مسیح شناخته شده ترین نماد ریو و یکی از عجایب هفتگانه نو دنیا است. گرفتن یک سلفی در اینجا نه تنها بزرگترین چشم انداز را به شما هدیه می دهد، بلکه به دوستان و خانواده نشان می دهد که شما پیروز به صعود از یک کوه شدید. اگر این هنوز به میزان کافی برای شما هیجان انگیز نیست، پرواز با گلایدر دستی بر فراز پدرا بونیتا در پارک ملی تیجوکای ریو را در نظر بگیرید که مانند پرنده ها، تمام ساحل و جنگل را می بینید.

ونیز

ونیز با معماری باشکوه کلا بر روی آب ساخته شده است. جایی که اتومبیل ها به وسیله قایق ها و قایق های ساحلی جایگزین شده اند، یک جواهر بوده که مورد علاقه بسیاری از عکاس هاست. شما می توانید یا یک قایق را که از بین دخمه های پرپیچ می چرخد را انتخاب کنید یا یکی از میدان های قرون وسطایی زیبا را.

بیشتر بخوانیدسفر به ونیز | یکی از زیباترین شهرهای اروپا به روی آب

صخره های موهر

صخره های موهر ستاره مشهور هالیوود است که در فیلم هایی مانند هری پاتر و شاهزاده دورگه و عروس شاهزاده خانم مشهور شد. این نمای دیدنی سالانه یک میلیون بازدید نماینده جذب می نماید و صخره ها به بیش از 700 فوت بالای اقیانوس اطلس می رسند. در یک روز روشن می توانید یک عکس از خودتان را با خلیج گالوی، کوههای دوازده پین و جزایر آران به عنوان پس زمینه بگیرید. وقتی اینجا هستید، به صدای نوازنده چنگ، تینا مولرونی هم گوش فرا دهید.

منبع: همگردی
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1322

به "معرفی تعدادی از زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تعدادی از زیباترین مقاصد گردشگری برای سلفی گرفتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید