امید المپیکی قایقرانی همچنان در انتظار استخدام، سهرابیان: پیگیریم

به گزارش درگ فایل، قهرمان روئینگ آسیا همچنان در انتظار این است مشکل استخدام او حل گردد و دیگر دغدغه شغل را نداشته باشد.

امید المپیکی قایقرانی همچنان در انتظار استخدام، سهرابیان: پیگیریم

به گزارش خبرنگاران، بهمن نصیری ملی پوش روئینگ و قهرمان آسیا، امید اول قایقرانی ایران برای کسب سهمیه المپیک محسوب می گردد. نصیری که پس از بازی های آسیایی جاکارتا قصد ماندن در آذربایجان را داشت، انتها به ایران برگشت و تصمیم گرفت همچنان زیر پرچم ایران خود فعالیت حرفه اش را ادامه دهد اما در این میان یکی از مهمترین خواسته های او بحث استخدام بود تا بتواند از این طریق منبع درآمدی داشته باشد که تا به امروز این مسئله حل نشده و در حد همان پیگیری باقی مانده است.

علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی در تبادل نظر با خبرنگاران در خصوص حل نشدن مسئله استخدام نصیری بیان نمود: خودش میتواند گواهی دهد که هم فدراسیون و هم آقای صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک چندین مرتبه در این مورد مکاتباتی را انجام داده اند. آقای صالحی امیری با استاندار و شهردار زنجان و سازمان امور استخدامی تماس گرفته است اما به هر حال بحث استخدام کاغذ بازی هایی دارد و هر کدام هم می خواستیم استخدام شویم کلی مکاتبه انجام گرفت و زمان برد تا توانستم استخدام شویم.

او ادامه داد: قول پیگیری دادیم و فقط 4-5 مرتبه برای نصیری مکاتبه نموده ایم. البته پیگیر استخدام خیلی دیگر از عزیزان هم هستیم. هما حسینی هم که چندین سال است خداحافظی نموده، وقتی برای استخدامش مشکل پیش آمد پیگیر کار او هم بودیم و هنوز هم هستیم.

سهرابیان در خصوص اینکه این نگرانی وجود دارد با تغییر دولت کار استخدام نصیری به مشکل برخورد کند، تاکید نمود: باید ملی فکر کنیم. تا زمانی که من هستم پیگیر این کار خواهم بود. دولت هم عوض گردد کسی دیگر هم بیاید ایرانی است و نمی آید مکاتباتی که مربوط به دولت قبل بوده را کنسل می نماید. بهمن نصیری ورزشکار عزیز ما است و پیگیر کار او خواهیم بود تا به نتیجه برسد. امیدوارم در همین دولت کار استخدامی او انجام گردد و اگر هم نشد در دولت بعدی هم پیگیر کار او خواهیم بود

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 604

به "امید المپیکی قایقرانی همچنان در انتظار استخدام، سهرابیان: پیگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید المپیکی قایقرانی همچنان در انتظار استخدام، سهرابیان: پیگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید