اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی

به گزارش درگ فایل، فیلم سینمایی دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان با بازی پژمان جمشیدی از چهارشنبه این هفته به نمایش درمی آید.

اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش گفته است که فیلم سینمایی دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی این هفته روانه پرده سینما ها می گردد. فیلم های درخت گردو و روز صفر هم در صف اکران قرار دارند.

مرتضی شایسته، دبیر شورای صنفی نمایش، بعد از جلسه امروز (7 تیرماه) درباره اکران دینامیت گفته است: در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان از چهارشنبه این هفته به نمایش درمی آید. طبق رایزنی هایی که با صاحبان این فیلم داشتیم، آن ها در نهایت رضایت به این امر دادند.

به گفته مرتضی شایسته از میان دو فیلم درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان و روز صفر به کارگردانی سعید ملکان هم که هر دو برای اکران اعلام آمادگی نموده اند، یک فیلم انتخاب و برای شروع اکران از این هفته یا هفته آینده درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

دبیر شورای صنفی اکران درباره دیگر تصمیمات شورا در جلسه امروز شرح داد: درباره بدهی سینماداران به صاحبان آثار که سید غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه تهیه کنندگان در نامه ای خواهان رسیدگی به آن شده بود، همه موارد به سینماداران اطلاع داده شد تا ظرف یک هفته در زمینه تسویه این بدهی اقدام گردد.

شایسته اضافه نمود: فیلم های سینمایی زد و بند به کارگردانی و نویسندگی داوود نوروزی، سیاه باز به کارگردانی حمید همتی و فیلم سینمایی مورچه خوار به کارگردانی شاهد احمدلو هم آماده اکران هستند که درباره اکران آن ها هفته آینده در شورای صنفی اکران تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: فرادید
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1179

به "اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید