بازیکنی که گزینه و هدف بزرگ استقلال و پرسپولیس در جابجایی شد

به گزارش درگ فایل، فرشاد محمدی مهر دفاع راست ذوب آهن یکی از بازیکنان محبوب جابجایی فوتبال ایران است که حالا با عملکرد خوب خود در لیگ برتر مورد توجه فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی سرمربیان استقلال و پرسپولیس قرار گرفته است.

بازیکنی که گزینه و هدف بزرگ استقلال و پرسپولیس در جابجایی شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در تابستان در پست دفاع راست در پی خرید بازیکن خواهند بود.در شرایطی که به هفته های پایانی لیگ برتر نزدیک می شودیم از حالا شایعاتی در خصوص جابجایی دو تیم مطرح مرکز شنیده می شود. بعد از اینکه هفته قبل اعلام شد مهدی تیکدری مدافع راست تراکتور در لیست فرهاد مجیدی برای حضور در این تیم است دیروز برخی از رسانه ها اعلام کردند این بازیکن در لیست خرید یحیی گل محمدی هم واقع شده است.

این در حالی است که به نظر می رسد هر دو تیم در تابستان در این پست در پی خرید بازیکن خواهند بود. استقلال در پست دفاع راست وریا و موسوی را دارد، اما علاقه فرهاد مجیدی به بازیکنان سرعتی و رونده باعث شده تا او در این پست و وینگر راست در پی خرید بازیکن باشد. در سوی دیگر هم یحیی گل محمدی در این فصل به دلیل عملکرد مهدی شیری مجبور شد تا از سیامک نعمتی به نام مدافع راست استفاده کند.

استقلال و پرسپولیس زمانی در جناح راست رامین رضاییان و وریا غفوری جوان تر را در اختیار داشتند، اما بعد از رفتن رامین به قطر و و افزایش سن وریا در بازار جابجایی هر فصل کمتر ستاره ای در این پست دیده می شود. فصل گذشته پرسپولیس بعد از ناکامی در جذب دانیال ناماعیلی فر علنا گزینه دیگری در لیست خود نداشت و این فصل هم به نظر می رسد همین اتفاق در حال رخ دادن است.

کمبود دفاع راست استاندارد در فوتبال ایران یکی دوفصلی می شود که بیشتر از هر زمانی خودش را نشان می دهد و این بار هم همن موضوع باعث شده تا بازیکنانی مانند تیکدری و فرشاد محمدی مهر دوباره در سرلیست برخی از تیم های لیگ رجحان قرار بگیرند. بازیکنانی که اگر چه کیفیت فنی مناسبی دارند، اما همچنن با دوران اوج وریا و رامین رضاییان فاصله دارند. موضوعی که در تیم ملی هم شاهد آن هستیم و اسکوچیچ در این پست چند بازیکن را امتحان کرد، اما در نهایت صادق محرمی گزینه فیکس او شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1177

به "بازیکنی که گزینه و هدف بزرگ استقلال و پرسپولیس در جابجایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که گزینه و هدف بزرگ استقلال و پرسپولیس در جابجایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید