جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو، استفاده از تمامی دوربین ها

به گزارش درگ فایل، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو را تشریح کرد.

جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو، استفاده از تمامی دوربین ها

مهر: سرهنگ علی شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه وزارت کشور از ساعت 1400 روز سه شنبه مورخ 21 اردیبهشت تا ساعت 1200 روز شنبه 25 اردیبهشت محدودیت سفر در سراسر کشور و در بین تمامی شهرها اعمال می گردد.

وی اضافه کرد: از همکاری و همراهی مردم عزیز در اجرای طرح های محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی و عمل به مصوبات اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا تشکر و قدردانی می نمائیم و درخواست داریم که در این ایام نیز به مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا توجه نمایند و از هرگونه سفر پرهیز نمایند تا شاهد شکست زنجیره انتقال و شیوع این بیماری باشیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: کنترل ترددها در این ایام به صورت هوشمند و با استفاده از دوربین های ثبت تخلف و تیم های استقراری پلیس صورت می گیرد.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی محدودیت ها به هموطنان اجرا شده و در جاده ها نیز همکاران پلیس تذکر و توصیه به پرهیز از سفر را مجدداً به رانندگان اعلام می نمایند و در صورت عدم تمکین به مقررات به ناچار در شهرهای گروه قرمز به مبلغ یک میلیون تومان و در شهرهای گروه نارنجی و زرد مبلغ 500 هزار تومان جریمه خواهند شد.

سرهنگ شیرانی اعلام کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی کالا، بار و مسافر و وانت بارهایی که در امر جابجایی بار فعالیت دارند از این محدودیت مستثنی هستند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1053

به "جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو، استفاده از تمامی دوربین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو، استفاده از تمامی دوربین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید