جزئیات کشته شدن قاتل 8 نفر در درگیری با پلیس

به گزارش درگ فایل، مردی خشمگین در شهرستان کنگان استان بوشهر آخرین و فجیع ترین جنایت سال 99 را رقم زد و خودش نیز توسط مأموران پلیس کشته شد.

جزئیات کشته شدن قاتل 8 نفر در درگیری با پلیس

به گزارش شرق، ساعت 21 روز 28 اسفند سال گذشته صدای شلیک های پیاپی آرامش را در یکی از محلات شهرستان کنگان بر هم زد و افرادی که با این صدا ها از خانه بیرون آمده بودند بلافاصله پلیس را در جریان واقعه قرار دادند. دقایقی بعد تیمی از مأموران به محل موردنظر رفتند و با ورود به خانه ای که صدای تیراندازی از آنجا به گوش رسیده بود، با پیکر بی جان و غرق در خون پنج نفر روبرو شدند.

همه این افراد به صورت مستقیم هدف گلوله نهاده شده و کشته شده بودند. کارآگاهان جنایی در آنالیز های اولیه فهمیدند مقتولان شامل سه دختر 14، 18 و 21 ساله و مادربزرگ 75 ساله آن ها و همچنین مردی 21 ساله است که با این خانواده نسبتی ندارد.

بعد از کمی تفحص معلوم شد مرد مقتول خواستگار یکی از دختران کشته شده بود و روز حادثه در منزل نامزدش حضور داشت. درحالی که تحقیقات درباره این قتل عام در مرحله اولیه بود، خبر رسید درگیری دیگری در یکی از خیابان های کنگان اتفاق افتاده و مردی جوان با شلیک گلوله از پا درآمده است.

شواهد اولیه از جمله نحوه قتل و نوع سلاح به کاررفته در جنایت نشان می داد حادثه دوم با کشتار خانوادگی در ارتباط است و یک نفر هر دو حادثه را رقم زده، اما این سرانجام ماجرا نبود و یک روز بعد تعداد کشته شدگان با قتل مردی 50 ساله که مغازه مرغ فروشی داشت به هفت نفر رسید.

کارآگاهان در آنالیز هایی که انجام دادند به سه نفر ظنین شدند و بعد از آنالیز های دقیق تر اطمینان یافتند یکی از آن ها این جنایات را مرتکب شده است. آنالیز سوابق این متهم نشان می داد او در سال 73 دختر عموی خود را کشته و دستگیر و زندانی شده، اما توانسته بود رضایت اولیای دم را جلب کند و آزاد گردد. قاتل مدتی بعد به کشور قطر رفته، اما در آنجا به جرم حمل مواد مخدر دستگیر و به 20 سال زندان محکوم شده بود. او بعد از آزادی از زندان قطر به ایران برگشت و دست به این کشتار زد.

تحقیقات برای شناسایی ردپای قاتل ادامه داشت تا اینکه معلوم شد تعداد مقتولان او در واقع هشت نفر است، زیرا وی یک هفته قبل نیز مردی میانسال را قربانی نموده بود. کارآگاهان پی بردند این متهم با مقتولان اختلاف داشته و به دلیل نارضایتی از آن ها چنین جنایات فجیعی را ترتیب داده است. اطلاعات به دست آمده حکایت از آن داشت که او میخواهد به منطقه گوده کنگان برود و کشتاری دیگر را در آنجا رقم بزند و سپس به مقر انتظامی حمله کند و بر تعداد قربانیان خود بیفزاید.

کارآگاهان بعد از جمع آوری این مدارک توانستند نشانی قاتل را پیدا نمایند؛ به این ترتیب تیمی ویژه برای دستگیری او وارد عمل شد، اما این متهم که به سلاح کلاشینکف مجهز بود، به محض اینکه خود را در حلقه پلیس دید، انگشتش را روی ماشه فشرد و آغاز به تیراندازی کرد. این گونه بود که مأموران نیز به سوی قاتل خطرناک آتش گگرددند و در نهایت مرد مهاجم هدف گلوله نهاده شد و کشته شد. این پرونده در همان واپسین ساعات سال 99 به سرانجام رسید، البته هنوز پاره ای تحقیقات برای افشای جزئیات بیشتر از انگیزه قاتل ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1011

به "جزئیات کشته شدن قاتل 8 نفر در درگیری با پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات کشته شدن قاتل 8 نفر در درگیری با پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید