راه اندازی آموزش مجازی زبان فارسی ویژه بچه ها و نوجوانان در ژاپن

به گزارش درگ فایل، تهران (پانا) - در ادامه برگزاری سلسله دوره های آموزشی زبان و ادبیات فارسی از سوی رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن و با توجه به استقبال و علاقه مندی برخی از والدین، دوره ویژه بچه ها و نوجوانان و فرزندان هموطنان ایرانی و ایرانی - ژاپنی ثبت نام و راه اندازی شد.

راه اندازی آموزش مجازی زبان فارسی ویژه بچه ها و نوجوانان در ژاپن

به گزارش ایسنا، رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن گفت: با توجه به استقبال به عمل آمده و درخواست های ارائه شده برای برگزاری دوره های مستقل، مستمر و جداگانه و به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، این دوره ها آغاز و ادامه خواهد یافت.

در همین ارتباط دیوسالار رایزن فرهنگی سفارت کشورمان با اعلام این خبر گفت: پیش از این، آموزش زبان فارسی به بچه ها و نوجوانان همزمان با دوره بزرگسالان از دو سال اخیر ارائه می شود اما با توجه به نیاز موجود، در ادامه به صورت جداگانه و در زمان بندی های مستقل اجرا خواهد شد.

وی اضافه نمود: دوره های آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی در سطوح مختلف علاوه بر دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی ژاپنی به صورت مستقل برگزار می شود که پیش از کرونا به صورت حضوری و در دوره شیوع کرونا، به صورت مجازی با استقبال جدی مخاطبان و علاقه مندان ژاپنی و با حمایت، پشتیبانی و منابع آموزشی بنیاد سعدی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1118

به "راه اندازی آموزش مجازی زبان فارسی ویژه بچه ها و نوجوانان در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی آموزش مجازی زبان فارسی ویژه بچه ها و نوجوانان در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید