طرح آموزش ایمنی به ساکنان برج ها درمنطقه2 اجرا می گردد

به گزارش درگ فایل، در راستای اجرای طرح 999 در شهر تهران، به مالکان برج های بالای 12طبقه منطقه 2 آموزش های ایمنی داده می گردد.

طرح آموزش ایمنی به ساکنان برج ها درمنطقه2 اجرا می گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 یوسف مزارعی ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 2 در نشست مشترک با مسئولین سازمان آتش نشانی با اشاره به نقش آموزش در ارتقاء فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث گفت: طرح آموزش ایمنی به 999 برج مسکونی شهر تهران از جمله طرح های قابل توجه سازمان آتش نشانی برای آشنا کردن شهروندان ساکن در برج ها و ساختمان های بلندمرتبه با مخاطرات پیرامون آنها و همچنین روش های محافظت از خود در هنگام بروز حوادث است.

او با اعلام آمادگی مدیریت منطقه2 درهمکاری با سازمان آتش نشانی و مشارکت دراین برنامه آموزشی گفت: در این طرح، شهروندان و مالکان برج های بالای 12طبقه می آموزند که هنگام بروز حادثه چه واکنشی نشان دهند ضمن اینکه اطلاعات مناسبی هم در خصوص شرایط یک ساختمان ایمن به دست می آورند و با تجهیزات و سیستم های ایمنی که در ساختمان ها نصب می شوند، آشنایی پیدا می نمایند و روش استفاده و نگهداری از این سیستم ها را فرامی گیرند.

هلالی ،معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان آتش نشانی نیز با اشاره به اینکه این طرح از سال97 در شهر تهران شروع شده است گفت: آموزش و پیشگیری از حوادث از جمله محورهای اصلی برنامه های سازمان است و با شروع اجرای طرح آموزشی 999 به ساکنان برج های بلند مرتبه ،اطلاع رسانی دراین زمینه انجام شده است.

او در ادامه اضافه کرد:ساکنان مجتمع های ساختمانی می توانند درخواست دریافت آموزش در زمینه اطفای حریق و سایر موارد مربوطه را به این سازمان ارائه داده تا ماموران آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 848

به "طرح آموزش ایمنی به ساکنان برج ها درمنطقه2 اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح آموزش ایمنی به ساکنان برج ها درمنطقه2 اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید