معرفی کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

به گزارش درگ فایل، تهران(پانا) - اعضای کمیته علمی دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران معرفی شدند.

معرفی کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه های علم اطلاعات و دانش شناسی، اسناد و علوم آرشیوی، مطالعات ایران شناسی و اسلام شناسی و نسخه پژوهی، تاریخ شفاهی همزمان با هفته پژوهش برگزار می شود و با آغاز ارزیابی آثار، اعضای کمیته علمی این جشنواره معرفی شدند.

براساس این گزارش، غلامرضا عزیزی، غلامرضا امیرخانی، شهرام یوسفی فر، ، قربانعلی کناررودی، علی محمد طرفداری، حمید سلیم گندمی، محبوبه قربانی، سودابه نوذری،فرح زاهدی، ربابه معتقدی و صدیقه احمدی فصیح، علی ططری،فاطمه جان احمدی و محسن حاجی زین العابدینی به عنوان کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری معرفی شده اند. همچنین رضا خانی پور دبیر علمی این رویداد فرهنگی است.

براساس این گزارش پژوهشگرانِ آثار خود را به صورت کتاب (تصنیف، تالیف، ترجمه)، طرح پژوهشی پایان یافته، پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری پایان یافته با تاکید بر تحول دیجیتال به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری ارسال کرده اند و ارزیابی 104 اثر، به توضیح 40 عنوان پایان نامه،50 عنوان کتاب و14 آغاز شده است.

لازم به توضیح است دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش همزمان با آغاز هفته پژوهش در آذرماه با شعارپژوهش هدفمند، توسعه فناوری و مرجعیت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1345

به "معرفی کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید