یخ روابط جف بیزوس و تیم کوک شکست ، همگام سازی آمازون اکو و اپل موزیک

به گزارش درگ فایل، به نظر می رسد تیم کوک مدیرعامل اپل و جف بیزوس مدیرعامل آمازون بالاخره دست از اختلافات قدیمی برداشته اند و تصمیم به همکاری گرفته اند. این موضوع را می توان از همگام سازی دستیار صوتی آمازون با سرویس موسیقی اپل درک کرد.

یخ روابط جف بیزوس و تیم کوک شکست ، همگام سازی آمازون اکو و اپل موزیک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بالاخره انتظارهای کاربران به انتها رسید و به زودی کاربران آمازون اکو قادر به استفاده از دستیار صوتی های خود برای پخش موسیقی های ذخیره شده در اپل موزیک خواهند بود.

بر این اساس همه شواهد حکایت از آن دارد که بالاخره روابط سر اپل و آمازون در حال گرم شدن است. بر مبنای این توافق مشترکان اپل موزیک قادر خواهند بود از 50 میلیون آهنگ در دستگاه های اکو لذت ببرند. مشتریان می توانند از الکسا برای پخش ترانه های مورد علاقه، انتخاب هنرمندان و آلبوم ها یا جستجوی هر یک از لیست های منتخب اپل در سراسر دنیا استفاده نمایند.

این نخستین پلتفرمی نیست که از خارج از شرکت اپل با اپل موزیک همکاری می نماید، پیش از این نیز برنامه اندروید اپل موزیک این همکاری تاریخی را ثبت نموده است اما این خبر از آن جهت اهمیت دارد که یک نقطه عطف جدی در رابطه یخ زده اپل و آمازون محسوب می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1605

به "یخ روابط جف بیزوس و تیم کوک شکست ، همگام سازی آمازون اکو و اپل موزیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "یخ روابط جف بیزوس و تیم کوک شکست ، همگام سازی آمازون اکو و اپل موزیک" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخ روابط جف بیزوس و تیم کوک شکست ، همگام سازی آمازون اکو و اپل موزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید