اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد، واکنش تند طرفداران پورتو

به گزارش درگ فایل، روزنامه اوژوگو به مصاحبه پدر مهدی طارمی با رسانه های ایرانی استناد نموده و جدایی کونسیسائو از پورتو را قطعی می داند.

اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد، واکنش تند طرفداران پورتو

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آینده سرجیو کونسیسائو یکی از ابهامات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپاست و به نظر می رسد این مربی پرتغالی فصل بعد را در خارج از کشورش دنبال خواهد نمود و همزمان از تیم های ناپولی، اینتر و الهلال به عنوان مقاصد احتمالی کونسیسائو نام برده شد.

در حالیکه اخبار پیرامون حضور کونسیسائو در ناپولی به اوج خود رسیده است، اما دی لورنتیس مالک ناپولی در صحبت هایی با اعلام اینکه آنها به دنبال یک مربی ایتالیایی هستند، پرونده حضور کونسیسائو را در ناپل بست.

اما در این میان، استناد روزنامه پرتغالی اوژوگو به یک منبع داخل ایران برای قطعی دانستن جدایی کونسیسائو از پورتو، جالب توجه است. اوژوگو در این خصوص نوشت که پدر مهدی طارمی در تبادل نظر با یکی از خبرگزاری های داخلی تأیید نموده است که کونسیسائو در انتها فصل پورتو را ترک می نماید و او در ملاقات انتهای اژدها، از شاگردانش خداحافظی نموده است.

استناد اوژوگو به صحبت های پدر طارمی در نوع خود جالب است ولی این مسئله نیز باعث بروز انتقاداتی از سوی هواداران پورتو شده است که باشگاه و کونسیسائو به صورت رسمی درخصوص آینده کاری خود اظهار نظری ننموده و هواداران این تیم باید اخبار مربوط به آینده کاری سرمربی تیمشان را از زبان پدر طارمی بشنوند.

علاوه بر اوژوگو، وب سایت MSN بخش پرتغال نیز با بازتاب صحبت های پدر طارمی اعلام نموده است که جدایی کونسیسائو از پورتو قطعی است و این تیم شانسی برای حفظ سرمربی خود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1091

به "اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد، واکنش تند طرفداران پورتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد، واکنش تند طرفداران پورتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید