افزایش سرعت اجرای پروژه های شهری با کرونا!

به گزارش درگ فایل، خلوت شدن خیابان های منطقه یک، سرعت اجرای پروژه های شهر را بیشتر کرد.

افزایش سرعت اجرای پروژه های شهری با کرونا!

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با تأکید بر اینکه پروژه های ترافیکی امسال با قوت در حال انجام است گفت: همراهی مردم منطقه با عمل به هشدارهای بهداشتی موجب خلوت شدن معابر پرترافیک شده و شهرداری با استفاده از این فرصت، طرح هایی با هدف کاهش ترافیک شمال تهران را در دستور کار قرار داده است.

شهردار منطقه یک در جلسه ای که با حضور سید ابوالفضل موسوی پور جانشین رییس پلیس راهور و جهانشاه بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ تشکیل شد گفت:با هماهنگی مدیران شهری و راهنمایی و رانندگی منطقه، فعالیت های عمرانی و ترافیکی منطقه با سرعت بیشتری اجرا شود.

موسوی با بیان اینکه اجرای طرح های ترافیکی موجب کاهش محسوس ترافیک خواهد شد گفت: اصلاح هندسی معابر، رفیوژها، ساماندهی ترافیکی تقاطع آجودانیه، خیابان های شهرداری و شریعتی، محله ولنجک و بلوار دانشجو و پایانه گردشگری غرب منطقه طرح هایی است که با همکاری پلیس راهورمنطقه در حال بررسی برای اجراست.

به گفته جانشین رییس پلیس راهور، زمان اوج ترافیک شمال تهران بیش از 16 ساعت در شبانه روز است. با توجه به شرایط فعلی معابر، امکان توسعه طرح های عمرانی و ترافیکی در نیمه اول سال قابل انجام تر است تا برای نیمه دوم سال که ترافیک سنگین تر می شود نتیجه لازم به دست آید. موسوی پور با تشکر از مدیریت شهری برای ضدعفونی و گندزدایی منطقه و اجرای پروژه های ترافیکی و عمرانی مرتبط از شهروندان خواست در خانه بمانند تا زنجیره شیوع کرونا شکسته شود و اگر به اجبار مجبور به خروج از خانه شدند در معابر و بزرگراه ها با سرعت مجاز تردد کنند تا حادثه ای رخ ندهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 318

به "افزایش سرعت اجرای پروژه های شهری با کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرعت اجرای پروژه های شهری با کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید