ترخیص 50 هزار موتورسیکلت رسوبی تا امروز

به گزارش درگ فایل، رئیس پلیس راهور ناجا درباره آخرین شرایط ترخیص موتورسیکلت های رسوبی از پارکینگ ها توضیحاتی داد.

ترخیص 50 هزار موتورسیکلت رسوبی تا امروز

به گزارش شهر، سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا، درباره طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی بیان نمود: بین 6 ماه تا 10 سال از توقیف موتورسیکلت های رسوبی در پارکینگ ها می گذرد که این مسأله به دلایل مختلفی از جمله تخلفات راکبین موتورسیکلت ها و یا به دلیل موضوعاتی در حوزه انتظامی و آگاهی رخ داده است.

او ادامه داد: 56 درصد از این موتورسیکلت ها مربوط به بخش انتظامی هستند، یعنی یا مسروقه، رها شده، بلاصاحب یا درگیر پرونده بوده و به عنوان ابزار ارتکاب جرم از آن ها استفاده شده است که در پارکینگ ها متوقف شده اند و مابقی آن ها نیز مربوط به تخلفات راهور هستند.

سردار هادیانفر اضافه نمود: 50 هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی که مشمول ترخیص می شدند در مدت اجرای این طرح از پارکینگ های کل کشور ترخیص شدند، زمان سرانجام این طرح 17 دی ماه است، اما به دلیل تعطیلات دو هفته ای که داشتیم با دستور فرمانده ناجا ممکن است این زمان بیشتر گردد.

به گزارش شهر و به نقل از باشگاه خبرنگاران، او ادامه داد: دفاتر پلیس+10 و هدایت و رانندگی و پارکینگ ها در سراسر کشور فعال هستند و هیچ منعی برای ترخیص موتورسیکلت ها وجود ندارد. فرمانده ناجا هم برای 56 درصدی که به بخش انتظامی مربوط هستند، دستور تسریع در رسیدگی به پرونده را داده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 791

به "ترخیص 50 هزار موتورسیکلت رسوبی تا امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترخیص 50 هزار موتورسیکلت رسوبی تا امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید