تصاویر جدیدی از شکل نهایی ایرتگز اپل منتشر شدند

به گزارش درگ فایل، به تازگی تصاویر جدیدی از ایرتگز (AirTags) اپل توسط یکی از افشاکنندگان اطلاعات منتشر شده است. این افشاکننده همچنین مدعی شده است که این تصاویر را از انیمیشن نشان داده شده در زمان استفاده از ایرتگز و متصل کردن آن به دستگاه های ساخت اپل بدست آورده است.

تصاویر جدیدی از شکل نهایی ایرتگز اپل منتشر شدند

Jon Prosser که تا به امروز اطلاعات مختلفی را درباره محصولات اپل منتشر نموده، یک ویدیو دیگر را هم درباره جزئیات ایرتگز اپل منتشر نموده است. از زمانی که اپل از فناوری Ultra-Wideband در آیفون های 11 استفاده کرد، شایعه های مختلفی در رابطه با ایرتگز اپل که وسیله ای برای ردیابی وسایل گم شده و اطلاع از مکان آن هاست، منتشر شده است.

در این ویدیو کوتاه، ایرتگز اپل همانند انیمیشن کوتاه نمایش داده شده در زمان متصل کردن ایرپادز به آیفون، در حال چرخش به نمایش در می آید. این انیمیشن و چرخیدن ایرتگز در آن باعث می گردد که بتوانیم این ایرتگز را به صورت 360 درجه و از تمامی جهت ها ببینیم.

Prosser پیش تر هم و قبل از منتشر شدن این ویدیو کوتاه، تصاویری مفهمومی را از ایرتگز اپل منتشر نموده بود. اما این اولین بار است که می توانیم شکل نهایی این محصول را ببینیم.

  • هواداران دوآتشه اپل چقدر پول باید خرج نمایند؟

همان گونه که پیش تر هم پیش بینی شده بود، تصاویر جدید منتشر شده از ایرتگز طراحی ساده و دایره ای شکل آن را نشان می دهند. در این تصاویر می بینیم که ایرتگز دایره ای شکل اپل دارای رنگ سفید در قسمت پشتی خود است و در قسمت جلویی آن شاهد استفاده از قسمتی فلزی با رنگ نقره ای و لوگوی اپل هستیم. در واقع طراحی ظاهری ایرتگز شبیه باتری ساعتی است که دارای قسمت خمیده ای در پشت خود است.

ایرتگز اپل با استفاده از یک شبکه اختصاصی به دیگر دستگاه های اپل که در نزدیکی آن قرار دارند متصل می گردد و با استفاده از آن دستگاه ها اطلاعات مکانی خود را به صاحبش ارسال می نماید. البته باید بگوییم که همانند دیگر وسایل مشابه مانند Tile، ایرتگز اپل هم از اطلاعات مربوط به حریم خصوصی کاربر و دیگر اطلاعات محافظت خواهد نمود.

  • 6 محصول اپل که انتظار داریم اوایل سال 2021 رونمایی شوند

انتظار می رود که اپل در ایرتگز از تراشه U1 که دارای فناوری ارتباطی Ultra-Wideband است، استفاده کند تا این وسیله بتواند با دقتی در حد اینچ موقعیت خود را نشان دهد. همچنین استفاده از قابلیت های مربوط به واقعیت افزوده برای آگاه شدن از محل ایرتگز در هنگام ردیابی، در نسخه های قبلی سیستم عامل iOS کشف شده است.

Prosser ادعا می نماید که با وجود اینکه اپل می توانسته این وسیله را عرضه کند اما به دلیل بحران ناشی از همه گیری بیماری کووید 19 این کار را انجام نداده است. به نظر می رسد که اپل منتظر است تا از این وسیله در زمانی رونمایی کند که مردم واقعا از طریق ای برای آگاه شدن از محل و ردیابی لوازم گم شده خود نیاز خواهند داشت.

به طور حتم عرضه این وسیله ای برای ردیابی لوازم گم شده در زمان کنونی که بیشتر افراد بسیاری از وقت خود را در خانه می گذارند و کمتر از خانه خارج می شوند منطقی نیست، زیرا افراد بسیار کمی به آن نیاز خواهند داشت. در نهایت Prosser رونمایی از ایرتگز پرحاشیه را در فصل بهار متحمل می داند.

  • اپل ممکن است در تمام آیفون های 13 از سنسور LiDAR استفاده کند

منبع: Appleinsider

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 850

به "تصاویر جدیدی از شکل نهایی ایرتگز اپل منتشر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر جدیدی از شکل نهایی ایرتگز اپل منتشر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید