جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو

به گزارش درگ فایل، تهران (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی از برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم تازه با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اطلاع داد.

جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، حسن شربت دار گفت: نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو با همکاری اداره کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار می گردد.

وی ادامه داد: به استناد ابلاغ شماره 500/125783 مورخ 1398/07/10 معاونت پرورشی و فرهنگی، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو را با مشارکت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می نماید.

شربت دار در باره زمان و نحوه دریافت مقاله ها خاطر نشان کرد: زمان دریافت مقاله ها از تاریخ 1400/08/20 تا 1400/10/25 است. و ارسال مقاله ها به وسیله وب سایت همایش به نشانی http://ncene.sru.ac.ir صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: پس از داوری مقاله های ارسالی، همایش تجلیل از نویسندگان مقاله های برتر در اسفندماه امسال به میزبانی این اداره کل به صورت مجازی و در صورت مساعد بودن شرایط و عدم وجود مانع، به صورت حضوری برگزار خواهد شد. بعلاوه به همه نویسندگان مقاله های پذیرفته شده، گواهی پذیرش مقاله اهدا خواهدشد و به برگزیدگان، از طرف وزارت آموزش و پرورش لوح تقدیر اعطا خواهد شد. و به تعدادی از نویسندگان مقاله های برتر، لوح تقدیر و هدایای ارزشمندی تقدیم خواهد شد.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی در ادامه با اشاره به مستند سازی این مقاله ها گفت: همه مقاله ها، در پایگاه های استنادی علوم دنیا اسلام (ISC) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه خواهند شد و مقاله های برتر در قالب یک کتاب، چاپ و به عنوان منبع محتوایی در برنامه ریزی ها و دوره های آموزشی نیروهای حوزه پرورشی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1342

به "جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید