خبرنگاران پلیس کیش به گوشی های هوشمند مجهز شد

به گزارش درگ فایل، کیش - خبرنگاران - فرمانده انتظامی کیش از مجهز شدن پلیس راهور این جزیره به گوشی های هوشمند جهت جلوگیری از تخلفات و ثبت اتفاقات هدایت و رانندگی خبرداد..

خبرنگاران پلیس کیش به گوشی های هوشمند مجهز شد

به گزارش روز یکشنبه درگ فایل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگعلی اصغر جمالی اضافه کرد: در قالب این طرح، 15 گروه تخصصی به گوشی های هوشمند مجهز و در سطح جزیره فعال شده اند.

وی اضافه کرد: هوشمندسازی پلیس با استفاده از تجهیزات روز برای برخورد با ناهنجاری های ترافیکی و تقویت فرهنگ ترافیک در کیش از اول فروردین ماه بصورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

جمالی علت اصلی اجرای این طرح را افزایش تخلفات ترافیکی کیشوندان مطرح نمود و گفت: در سال 98 بیش از 145 هزار تخلف در حوزه رانندگی کیش ثبت شده که 95 درصد این تخلفات مربوط به سرعت زیاد، عدم رعایت حق تقدم و استفاده از تلفن همراه 95 بوده است.

این مقام انتظامی تأکید کرد: نگرانی جدی در این راستا ما را بر آن داشت نسبت به بهره مندی از تجهیزات روز اقدام و با تقویت واحدهای گشت مرتبط با طرح های ترافیکی از گوشی های هوشمند جهت ثبت الکترونیکی جرایم اقدام نماییم.

سرهنگ جمالی گفت: حذف ارسال قبض جریمه بصورت کاغذی، ارسال همزمان پیامک برای مالک و راننده خودرو و قابلیت تصویربرداری از تخلف انجام شده در صورت احتیاج از قابلیت های این گوشی های هوشمند است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش ضمن معرفی سامانه 120 پل ارتباطی مردم با پلیس راهور از همگان را به رعایت فرهنگ ترافیک دعوت کرد .

منبع: ایرنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 330

به "خبرنگاران پلیس کیش به گوشی های هوشمند مجهز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلیس کیش به گوشی های هوشمند مجهز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید