خبرهای خوب برای خراسان رضوی در حوزه مسکن

به گزارش درگ فایل، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس کمیته امداد خمینی(ره) گفت: پس از به جمع بندی رسیدن بعضی مسائل، خبر خوبی برای خراسان رضوی در حوزه مسکن خواهیم داشت. باید توجه داشت خیلی از گره ها با پول باز نمی گردد ولی یک مصوبه می تواند خیلی از گره ها در فراوری و اشتغال را باز می نماید.

خبرهای خوب برای خراسان رضوی در حوزه مسکن

مرتضی بختیاری امشب در ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان خراسان رضوی در استانداری این استان با اشاره به اهداف کمیته امداد امام خمینی(ره) در جهت فقرزدایی اظهار کرد: به استناد اساسنامه کمیته امداد، نقشه کار ما شکل گرفته و براساس آن رصد فقر و فقرزدایی جزو برنامههای کاری ماست.

وی ادامه داد: ما براساس این سند علاوه بر اینکه در عرصه اشتغال کار میکنیم، 2 سال است که به صورت تخصصی روی مساله فقر در حال کار هستیم و در این راستا ارتباط خوبی نیز با وزارت کار داریم. بر این اساس روی 32 شهرستان براساس جغرافیای فقر اقدام و آنالیز شده که به صورت کد ملی جغرافیای خط فقر خوراکی و پوشاکی استخراج شده و برنامه های سنگینی در آینده برای خدمت به مردم داریم.

بختیاری گفت: مقوله توانمندسازی دارای سه رکن اشتغال، مسکن و اقدامات فرهنگی است که به وسیله قوه عاقله، روحیه استقلال برای اشتغال یافته را ایجاد کند و ما این پیوست را لازمه کار و اشتغال و مسکن میدانیم.

رئیس کمیته امداد خمینی(ره) گفت: پس از به جمع بندی رسیدن این مسائل، خبر خوبی برای این استان در حوزه مسکن خواهیم داشت. باید توجه داشت خیلی از گرهها با پول باز نمیشود ولی یک مصوبه میتواند خیلی از گرهها در فراوری و اشتغال را باز کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 11

به "خبرهای خوب برای خراسان رضوی در حوزه مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهای خوب برای خراسان رضوی در حوزه مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید