زاکانی: بستگان من در شرکت کنترل ترافیک نیستند

به گزارش درگ فایل، علیرضا زاکانی شهردار تهران در خاتمه جلسه امروز هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره شرایط شرکت کنترل ترافیک که گفته شده یکی از بستگان وی در این شرکت دخالت دارد، گفت: چه ربطی به بستگان ما دارد؟ چیزی که مربوط می گردد را من شرح دادم که شرکت کنترل ترافیک ماموریت های ذاتی دارد که این ماموریت ها با توجه به گستره شهر و شرایطی که هست تحت الشعاع یک ماموریت های دیگری که بر عهده اش گذاشته شده است.

زاکانی: بستگان من در شرکت کنترل ترافیک نیستند

به گزارش ایلنا، شهردار تهران در مورد شایعه حضور بستگان خود در شرکت کنترل ترافیک گفت: اصلاً این چه ربطی به بستگان من دارد؟ این چیز غلطی است. بستگان من در کنترل ترافیک نیستند و در این حوزه من بستگانی ندارم.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در انتها جلسه امروز هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره شرایط شرکت کنترل ترافیک که گفته شده یکی از بستگان وی در این شرکت دخالت دارد، گفت: چه ربطی به بستگان ما دارد؟ چیزی که مربوط می گردد را من شرح دادم که شرکت کنترل ترافیک ماموریت های ذاتی دارد که این ماموریت ها با توجه به گستره شهر و شرایطی که هست تحت الشعاع یک ماموریت های دیگری که بر عهده اش گذاشته شده از جمله زیرساخت های شهر و دوربین های شهر قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: چیزی که ما دنبال می کنیم این است که اولا زیرساخت های پراکنده مجموعه شهرداری که در مجموعه مترو، در کنترل ترافیک و در فاوا است زیرساخت هایش یکپارچه گردد و شرکت تخصصی که در مجموعه خود معاون معاونت حمل و نقل هست و به اساسنامه اش می خورد کار های زیرساخت های سخت افزاری را دنبال کند و شرکت کنترل ترافیک برود سر آن موضوع اصلی که هوشمندسازی جابه جایی مسافران در تهران است و به مسافرت ترکیبی می تواند یاری کند.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که آیا حضور بستگان خود در شرکت کنترل ترافیک را تکذیب می کنید، گفت: اصلاً این چه ربطی به بستگان من دارد؟ اصلاً این چیز غلطی است. بستگان من در کنترل ترافیک نیستند و در این حوزه من بستگانی ندارم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1667

به "زاکانی: بستگان من در شرکت کنترل ترافیک نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: بستگان من در شرکت کنترل ترافیک نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید