ساوتگیت: برای مدت طولانی بازیکنان انگلیس زانو زده اند و مقابل ایران هم می زنند

به گزارش درگ فایل، گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پیش از ملاقات با ایران در نشست خبری درباره بستن بازوبند وان لاو درباره حمایت از همجنسگرایان گفت: چیزی نیست که به صحبت های هری اضافه کنم. یک سری صحبت ها شده و بعضی تیم های اروپایی درباره این ارتباط صحبت کردند. موضع ما معین است و امیدواریم موضوعات حل گردد.

ساوتگیت: برای مدت طولانی بازیکنان انگلیس زانو زده اند و مقابل ایران هم می زنند

او درباره بازیکنانش در این ملاقات گفت: همه بازیکنان حضور دارند. مدیسون هم حضور دارد. برای واکر زود است که بازی کند اما کنار تیم تمرین می نماید. فکر می کنیم با توجه به روحیه خوبش می تواند تیم را همراهی کند. نسبت به شیوه بازیکنان برای تمرین ها راضی هستیم. انتقال خوبی برای ما بوده است. چرا که چند روز زودتر که تمرین کردیم، گرما را کنترل کردیم و بعد از ظهر ها هم خوب بود. این تمرین ها برای آمادگی فیزیکی خوب است. آماده هستیم به عنوان یک تیم با همدیگر صحبت کنیم و این کار را در مدت زمان اخیر کردیم. تیم ما تصمیم گرفته است که برای موارد بزرگ و خاص به چنین تمرین هایی بپردازد و این هم مورد مهمی است و فکر می کنیم برای افراد جوان و سراسر دنیا مناسب خواهد بود که افراد را در گروه های مختلف همراه کردیم.

ساوت گیت درباره تصاویر این روزها از ایران و صحبت هایش درباره این اتفاقات و ژست انگلیسی ها درباره این وقایع گفت: احساس نمی کنم به میزان کافی اطلاع دارم که نقطه نظری را بگویم. در جایگاهی نیستم در این ارتباط صحبت کنم. بازیکنان ایران و مدیران آن ها درک مناسب تری دارند. آن هادر شرایط سختی هستند اما اطلاعات بهتری دارند تا اینکه درباره این موارد صحبت نمایند. اگر از ما خواسته گردد که از آن ها حمایت کنیم، می توانیم آن را در نظر بگیریم اما تا الان درخواستی نبوده است. امیدواریم روی فوتبال متمرکز باشیم. می دانیم که این موقعیت سختی بوده است تا به این مرحله برسیم، با توجه به مواردی که در دوازده ماه گذشته گفته شد که فراتر از حد ما بوده است. برای آمادگی تیم فعالیت می کنیم و تیم هیجان زده است. این برترین و بزرگترین زمان برای آمادگی است. هیچ کس انتظار ندارد که نتیجه تیم تغییری در این زمینه کند به خاطر وضعیتی که در ایران است.

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس درباره اینکه انگلستان با تیم های تدافعی مشکل داشته و چه رویکردی نسبت به این مساله دارد گفت: چالش ما این است که به هواداران خودمان خاطره خوبی بدهیم. سفرهای عالی را در بازی های قبلی داشتیم و به این نقطه رسیدیم. به کشور خودمان یاری می کنیم که به هدف برسیم. ما در یک رکورد مالی هستیم. زندگی برای ما مشکل بوده است. می خواهیم از فوتبال لذت ببرند و با ما همراه باشند و خوشی و شادی را برای شان ببریم. تیم ما تا حدی خلاق بوده و توانسته چالش ها را کنار بزند. باید شکیبا باشید و بدانید که احساس ناامیدی و یاس نمی کنیم و زمان می برد گل بزنیم. خیلی تیم های محکم هم نتوانستند به ایران گل بزنند.

ساوت گیت در واکنش به اینکه ایران را بعنوان اولین رقیب چطور می بییند؟ آیا رقیب خوبی است یا چالش سختی خواهد بود؟ گفت: ما کیفیت تیم مقابل را به رسمیت می شناسیم. از نقطه نظر رتبه بندی دنیای ایران جزو تیم های خوب است و گروه ما مشکل است. این خوشبینی وجود دارد، در بازی های اول همواره مشکل بالا و حاشیه ها پایین است و همه بازی های ما سخت است. همه می خواهند بازی اول را ببرند. هدف ما صعود از گروه است.

وی درباره شناخت زیاد کی روش از فوتبال انگلیس و عملکرد تحسین برانگیز ایران با این مربی و اینکه جنگ تاکتیکی را می برد یا می بازد؟ گفت: اطلاع داریم که کارلوس چطور با منچستر و رئال عمل کرد. آماده این ملاقات خواهیم بود. با اینکه وقت زیادی نداشتیم. از الان می بینید که تاثیر این مساله روی سازمان دهی امور چه بوده است. احساس آمادگی خوبی داریم. ضروری است که فردا نتیجه مناسبی را تحویل دهیم.

او درباره شناختش از بازیکنان ایران نیز گفت: دو مهاجم ایران را می شناسیم که در اروپا بازی می نمایند. طارمی و دنیابخش را می شناسیم. یک سری بازیکنان خوب در این تیم هستند. بعضی از آن ها در رقابت های اروپایی هم بازی کردند. می دانیم مشکل ما چیست و به برترین شکل آماده شویم. بازی های قبلی را دیدیم و باید ببینیم چطور می گردد. به وین هم رفتیم و بازی ایران و سنگال را از نزدیک دیدیم. بازی های دیگر را هم دیدیم. نمی توانیم بازی دیگری ببینیم که آماده شویم. تا حدی که می توانستیم برای مسابقه فردا آماده شدیم.

ساوتگیت بعلاوه در واکنش به زانو زدن بازیکنان انگلیس پیش از بازی مقابل ایران گفت: ما پیش از این در خصوص زانو زدن صحبت نموده ایم. احساس می کنیم که باید این کار را انجام بدهیم. این چیزی است که به عنوان یک تیم برای آن ایستادگی نموده این و برای مدت طولانی انجام داده ایم. فکر می کنیم این یک بیانیه قوی به خصوص برای جوانان در سرتاسر دنیا است که ببینند فراگیر بودن چقدر اهمیت دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 آبان 1401 بروزرسانی: 30 آبان 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1592

به "ساوتگیت: برای مدت طولانی بازیکنان انگلیس زانو زده اند و مقابل ایران هم می زنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساوتگیت: برای مدت طولانی بازیکنان انگلیس زانو زده اند و مقابل ایران هم می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید