سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل

به گزارش درگ فایل، جستجو برای یافتن نشانه ای از زن جوان گم شده در جنگل های یالبندسرای کلارآباد بعد از 3 روز همچنان بی نتیجه مانده است.

سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمودی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاردشت و سرپرست جمعیت هلال احمر عباس آباد گفت: مفقود شدن این خانم سه روز قبل به جمعیت هلال احمرعباس آباد اطلاع داده شد و گروه های امدادی نیز به سرعت در روستای یالبندان حاضر شدند.

به گفته او اطلاعات فرد گم شده از اهالی منطقه و خانواده او گرفته و جستجو برای یافتن نشانه ای از این فرد با حضور سه گروه امداد و نجات هلال احمر و نیرو های مردمی به صورت شبانه روزی از همان لحظه شروع شد و همچنان ادامه دارد.

محمودی اضافه نمود: سگ های تجسس نیز امروز از جمعیت هلال احمر استان به منطقه آمدند و در جنگل های محله یالبندسرا کلارآباد عملیات تجسس را شروع کردند، اما هنوز نشانه ای از فرد گمشده نیافتیم.

به گفته سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان عباس آباد همه راستا هایی که احتمال حضور این خانم داده می شد جستجو شده است.

خبرنگار ما موضوع را از خانواده زن گمشده پیگری کرد که اعلام شد این خانم 25 ساله بومی همین منطقه است که بعد از ظهر دوشنبه برای پیاده روی به جنگل رفت و دوربین جنگلبانی ورود او را به عرصه ثبت کرد، اما خروجی از جنگل اتفاق نیفتاد.

بر اساس گفته بستگان این خانم، دسته کلید متعلق به فرد گمشده در اطراف محل گمشدن پیدا شده است و عوامل انتظامی نیز برای یافتن نشانه ای از او وارد عمل شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 خرداد 1401 بروزرسانی: 29 خرداد 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1495

به "سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید