شکل گیری یک فیلم سینمایی از دل رز

به گزارش درگ فایل، عباس عبدالله زاده از آماده سازی نمایشی عاشقانه و موزیکال به نام رز اطلاع داد و اظهار داشت قرار است از دل این اثر نمایشی یک فیلم سینمایی نیز شکل بگیرد.

شکل گیری یک فیلم سینمایی از دل رز

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، عباس عبدالله زاده نویسنده و کارگردان تئاتر درباره تازه ترین فعالیتش گفت: قصد دارم نیمه دوم سال نمایشی را با عنوان رُز روی صحنه ببرم که نوشته خودم است و اثری عاشقانه و موزیکال با رگه هایی از کمدی خواهد بود.

وی ادامه داد: این اثر نمایشی 30 بازیگر دارد و در حال حاضر تمرین ها به صورت محدود و هفته ای یک جلسه انجام می گیرد. تا بهبود نیافتن شرایط بیماری کرونا و سرعت نگرفتن مراحل واکسیناسیون تمرین ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و به صورت آفیش تعداد کمی از بازیگران در هر جلسه از تمرین صورت می گیرد.

عبدالله زاده درباره بازیگران نمایش شرح داد: فعلاً بازیگران نمایش از گروهی جوان تشکیل شده اند، اما با پیشرفت تمرین ها ممکن است بازیگران شاخص تری نیز به کار اضافه شوند.

کارگردان نمایش اکوان دیو یادآور شد: همچنین قرار است از دل این نمایش یک فیلم سینمایی نیز شکل بگیرد که البته داستان و فیلمنامه ای مجزا دارد، اما حول و حوش اتفاقاتی است که بازیگران نمایش درگیرش هستند. این پروژه و اینکه بتوانم از دل یک تئاتر، فیلمی سینمایی بیرون بیاورم یکی از جاه طلبی های من است که امیدوارم بتوانم آن را عملی کنم.

وی در سرانجام مطرح نمود: نمایش رز دارای یک اتفاق ویژه است که داستانِ فیلمنامه فیلم سینمایی را می سازد. این فیلم سینمایی یک لوکیشن ویژه دارد و بیشتر اتفاقات آن در یک سالن تئاتر می گذرد.

عبدالله زاده علاوه بر کارگردانی تئاتر، نویسندگی نمایش مختلفی از جمله هام، اپرای 90، مصائب یک رقصنده پاپتی، مم و زین، هامان کشان، سوکاریس و… را برعهده داشته که تعدادی از این آثار به کارگردانی خودش روی صحنه رفته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1119

به "شکل گیری یک فیلم سینمایی از دل رز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکل گیری یک فیلم سینمایی از دل رز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید