فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز تدوین می شود

به گزارش درگ فایل، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تدوین فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز با همفکری انجمن های میراث فرهنگی استان خبر داد.

فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز تدوین می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، احمد حمزه زاده روز دوشنبه 13 مردادماه 99 با اعضا و نمایندگان انجمن های میراث فرهنگی استان در خصوص تهیه و تدوین طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز، دیدار و گفت و کرد.

حمزه زاده در این دیدار صیانت مستمر از مواریث تاریخی را منوط به مشارکت انجمن های میراث فرهنگی دانست و بهره مندی از نظرات تخصصی این انجمن ها را راهبردی مؤثر در پیشبرد اهداف حفاظتی و صیانتی از مواریث تاریخی گفت.

او در ادامه با بیان اینکه انجمن های میراث فرهنگی استان همواره در نیل به اهداف حفاظتی و صیانتی این اداره کل نقش مؤثری داشته اند، از مشارکت این انجمن در راستای تهیه طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در این جلسه اضافه نمود: امیدواریم که فاز نخست این طرح توسط شرکت مشاور در چند ماه آینده تهیه و به منظور اجرا در اختیار اداره کل قرار گیرد که در راستای اجرای آن از همکاری و توان تخصصی انجمن های میراث فرهنگی استان بهره خواهیم برد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 570

به "فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز تدوین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز تدوین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید