توخل: نگویید که چلسی قبلاً در ژانویه امتیاز از دست نداده است

به گزارش درگ فایل، سرمربی تیم فوتبال چلسی توقف شاگردانش در بازی مقابل برایتون را نتیجه خستگی آنها به خاطر تقویم فشرده بازی های فوتبال انگلیس دانست.

توخل: نگویید که چلسی قبلاً در ژانویه امتیاز از دست نداده است

به گزارش خبرنگاران، توماس توخل پس از تساوی یک - یک شب گذشته (سه شنبه) شاگردانش در خانه برایتون در هفته بیست و یکم لیگ برتر جزیره، به خبرنگاران گفت: بازیکنان من شدیداً به استراحت احتیاج دارند به همین علت دو روز به آنها استراحت می دهم. اگر اشتباه نکنم، ما از ماه نوامبر همین طور پشت سر هم داریم بازی می کنیم و بازی می کنیم. باید این وسط کمی هم به خودمان استراحت بدهیم. این احساسی است که من نسبت به تیمم دارم. باید به بازیکنان دو روز مرخصی بدهم. هیچ راهکار دیگری هم نیست..

این دومین بازی بدون برد متوالی چلسی و چهارمین بازی بدون پیروزی پی در پی این تیم در رقابت های لیگ برتر انگلیس است که سبب شد میان آبی پوشان لندن و منچسترسیتی صدرنشین 12 امتیاز فاصله ایجاد گردد. با این نتیجه شانس قهرمانی چلسی در لیگ برتر جزیره ضربه ای سنگین خورد.

توخل که تیمش از 7 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس تنها یکی را برده است، در پاسخ به این سؤال که گره کار تیمش کجاست که نمی تواند نتیجه بگیرد، گفت: ما از نظر روانی و فیزیکی خسته بودیم. مسئله هم فقط بازی کردن نیست، بلکه سفرهای پی در پی و به هم ریختن خواب بازیکنان هم هست اما ما باید برای حریفان مان احترام قائل باشیم. بازی در خانه برایتون کار سختی است اما ما نباختیم. سایر تیم ها برای امتیاز گرفتن در اینجا به دردسر می افتند. ما کمی خوش شانس بودیم که پیش افتادیم. من واقعاً نمی توانم از دست بازیکنانم عصبانی باشم. در یک بازی خارج از خانه آن هم در اواسط ماه ژانویه چنین اتفاقی ممکن است رخ دهد. به من نگویید که در چلسی قبلاً هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است. ما با تمام پتانسیل مان بازی نکردیم و می خواهیم بهتر بازی کنیم اما باید واقعیت ها را هم دید. باید قبول کنیم که تیم مان خسته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1455

به "توخل: نگویید که چلسی قبلاً در ژانویه امتیاز از دست نداده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "توخل: نگویید که چلسی قبلاً در ژانویه امتیاز از دست نداده است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: نگویید که چلسی قبلاً در ژانویه امتیاز از دست نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید