درخواست آنلاین ویزا برای کانادا

به گزارش درگ فایل، درخواست آنلاین ویزای کانادا و خدمات وقت سفارت کانادا و ثبت نام ویزای کانادا با کمترین نرخ ، پیکاپ پاسپورت کانادا در آنکارا و استانبول

درخواست آنلاین ویزا برای کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مراحل اخذ ویزای کانادا چیست؟

اولین مرحله برای اخذ ویزای کانادا داشتن وقت سفارت است. پس از آن باید برای انجام انگشت نگاری به سفارت مراجعه کنید. پس از طی این مرحله باید منتظر پاسخ سفارت بمانید. اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد بلافاصله می توانید دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید و در غیر این صورت باید برای اخذ ویزا راهی سفارت شوید.

به مدت بیست روز فرصت دارید ویزای خود را از آنکارا دریافت کنید. در این حالت می توانید از سرویس پیکاپ بهره ببرید. سرویس پیکاپ به شما این امکان را می دهد تا بدون سفری دیگر به وک پاسپورت خود را با پرداخت اندک هزینه ای دریافت کنید.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای این که بتوانید وقت سفارت دریافت کنید، دو راه پیش رو دارید. راه اول این است که درخواست خود را به صورت آنلاین به سفارت ابلاغ کنید. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن به سفارت مراجعه نموده و تقاضای اخذ ویزا دهید. راه دیگر این است که به صورت حضوری وقت سفارت را دریافت کنید.

برای این که به صورت حضوری وقت سفارت کانادا را دریافت کنید، باید به یکی از شهرهای گفته شده سفر کنید و وقت مورد نظر خویش را اخذ کنید. پس از آن می توانید در تاریخ معین شده به سفارت مراجعه نموده و مدارک مورد نظر را به سفارت تحویل دهید.

برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین نیز باید مدارک خود را در سایت کانادا آپلود نمایید. پس از آن باید در تاریخ معین شده برای انجام انگشت نگاری به وک مراجعه کنید. از هر دفتری که وقت سفارت را اخذ نموده باشید، از همان هم باید اقدام به انجام انگشت نگاری نموده و درصورت صدور ویزای کانادا اقدام به پیکاپ پاسپورت خود بنمایید.

وقت سفارت کانادا در تهران

در حقیقت اخذ وقت سفارت کانادا در تهران امکان پذیر نیست. بعضی از کشورهای دنیا با توجه به شرایط سیاسی و مالی در ایران سفارت خانه ای ندارند. به همین جهت متقاضیان نمی توانند به راحتی برای اخذ ویزای این کشورها اقدام کنند. یکی از این کشورها کانادا است.

کانادا یکی از کشورهای زیبا و دیدنی برای مسافرت است و از طرف دیگر برای مهاجرت نیز مناسب است. کانادا در خاک ایران سفارت خانه ندارد و به همین جهت مردم برای اخذ ویزای این کشور باید روانه کشوری دیگر شوند. همین امر موجب شده تا مردم نتوانند وقت سفارت کانادا در تهران را داشته باشند.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در تهران باید منتظر آمدن آینده ای شاید متفاوت باشیم. اما امروز چه کنیم؟ متقاضیان ایرانی می توانند وقت سفارت کانادا را از کشورهای همسایه اخذ کنند. کشورهای ترکیه، ارمنستان و امارات از جمله کشورهایی هستند که کانادا در آن ها سفارت خانه فعال دارد.

سازمان وک چیست؟

سفارت کانادا امور ویزا را به کارگزاری به نام وک سپرده است. به این ترتیب کلیه متقاضیان می توانند به این مراکز مراجعه کنند و امور ویزای خود را پیگیری کنند. دفاتر وک در شهرهایی مانند دبی، ابوظبی، آنکارا، استانبول، ایروان و ... پذیرای متقاضیان اخذ ویزای کانادا هستند.

شاید وقت سفارت کانادا در تهران نتوان گرفت اما بی تردید می توان وقت سفارت کانادا از تهران را گرفت. به این ترتیب می توانید به صورت آنلاین وقت سفارت را اخذ کنید و سفر خود را شروع نمایید. شما باید دفتر وک مورد نظر خود را انتخاب کنید و در تاریخ مدنظر از آن وقت بگیرید.

وک پرونده ها را دریافت و آنالیز آن ها را شروع می نماید. پس از این که آنالیز پرونده های شما تکمیل شد، پاسپورت ها به سفارت ارسال می گردد تا تائید نهایی اخذ گردد. پس از آن پاسخ ها به متقاضیان ارسال می گردد و می توانند برای اخذ ویزای خود اقدام کنند.

هزینه وقت سفارت کانادا چقدر است؟

اگر وقت سفارت کانادا در تهران را انتخاب نموده باشید، تنها می توانید به صورت آنلاین برای ثبت نام ویزای کانادا در شهرهای گفته شده اقدام کنید. به این ترتیب هزینه ای برای مراجعه به سفارت نخواهید داشت و خب در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

برای اخذ وقت سفارت حضوری باید هزینه و زمانی را صرف مراجعه به وک و اخذ وقت سفارت کنید. به این ترتیب هزینه های شما افزایش می یابد. با یک آنالیز ساده می توانید برآورد هزینه کنید و در جهت کاهش هزینه های خود گام بردارید. اما هزینه های سفارت چیست و چقدر است؟

کلیه افراد متقاضی برای اخذ ویزای کانادا باید مبلغی معادل صد دلار کانادا را برای صدور ویزا بپردازند. این مبلغ از تمام افراد دریافت می گردد و هیچ محدودیت و یا شرایطی برای معافیت ندارد. اما در هزینه های انگشت نگاری محدودیت هایی وجود دارد.

درخواست آنلاین ویزای کانادا :

برای انگشت نگاری نیز افراد باید هزینه ای را به سفارت پرداخت کنند. این هزینه با توجه به شرایط سنی متفاوت است. افراد زیر شش سال و بالای هشتاد سال از پرداخت هزینه انگشت نگاری معاف هستند. افراد بین شش تا دوازده سال هزینه ای برابر نصف افراد بالغ را باید پرداخت کنند.

افراد بالغ هزینه هشتاد و پنج دلار کانادا را باید برای انگشت نگاری به سفارت بپردازند. دقت داشته باشید که این هزینه را می توانید به صورت تمام و کمال آنلاین بپردازید. برای پرداخت آنلاین به داشتن حساب بین المللی احتیاج است تا بتوانید به صورت ارزی پرداخت را کامل کنید.

منبع: نمناک
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 233

به "درخواست آنلاین ویزا برای کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست آنلاین ویزا برای کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید