فعالیت عجیب ترابیان در فوتسال در دوران محرومیت!

به گزارش درگ فایل، به گزارش خبرنگاران، عباس ترابیان رئیس پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال و رؤسای پیشین کمیته های فنی و فوتسال با رأی کمیته اخلاق به همراه علی کفاشیان به مدت 5 سال از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شد.

فعالیت عجیب ترابیان در فوتسال در دوران محرومیت!

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

ترابیان و کفاشیان با شکایت به کمیته استیناف خواهان بازنگری در رأی خود شدند و کمیته استیناف هم بعد از حدود یک سال رأی آنها را صادر کرد.

خبرهای غیررسمی حاکی از کاهش محرومیت کفاشیان به یک سال و کاهش محرومیت ترابیان به سه سال است.

به این ترتیب ترابیان احتمالا دو سال دیگر هم از فعالیت های فوتبالی محروم است اما او در تمام این مدت به شکل عجیبی با یکی از تیم های لیگ برتری فوتسال در حال همکاری است.

ترابیان طی یکی دو سال اخیر حتی با وجود محرومیت از سوی کمیته اخلاق به عنوان مشاور امور بین الملل در باشگاه مس سونگون مشغول به کار بوده و حتی اقدامات مختلفی را برای این باشگاه انجام داده است از جمله پیش بردن فرایند پفراینده محرومیت ابوالقاسم عروجی ملی پوش فوتسال مس سونگون.

سئوالی که مطرح می شود این است که آیا فردی که از سوی کمیته اخلاق محروم شده، می تواند به عنوان مشاور با یک باشگاه لیگ برتری همکاری کند؟

مهدی دادرس عضو سابق کمیته استیناف در این خصوص به خبرنگاران گفت: قانون می گوید فردی که محروم می شود حق هیچ گونه فعالیتی ندارد. بنابراین اگر آقای ترابیان با باشگاه مس همکاری می کند، این همکاری قانونی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 483

به "فعالیت عجیب ترابیان در فوتسال در دوران محرومیت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت عجیب ترابیان در فوتسال در دوران محرومیت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید