مقاله: همه چیز درباره تنهایی سفر رفتن

به گزارش درگ فایل، تجربه سفر به کویر، به یادماندنی است. مناظر و آسمان پرستاره شب، خاطره متفاوتی می سازد. اگر برای سفرتان گردش در کویر را در نظر گرفته اید، نکات مهم سفر به این مناطق جذاب طبیعی را در نظر داشته باشید. از آنجایی که آب و هوای کویر در شب و روز با هم متفاوت می گردد، لباس به اندازه کافی همراه داشته باشید. چه برای روزهای گرم و کویر نوردی، چه برای شب های خنکتر. شما راه پیمایی طولانی در کویر خواهید داشت. کفش مناسب و لباس هایی که شما را در برابر آفتاب محافظت می نماید الزامی است. پیراهن آستین بلند و شلوار بلند بپوشید. شال یا روسری همراه داشته باشید تا بتوانید سر و صورتتان را با آن بپوشانید. حتماً از رنگ سفید و روشن برای لباس هایتان بهره ببرید. در ادامه لیستی از وسایل موردنیاز سفر به کویر می آید:

مقاله: همه چیز درباره تنهایی سفر رفتن

گذرندان تعطیلات در کوهستان احساس آرامش می دهد. اگر برای سفر به مناطق کوهستانی آماده می شوید، نکات مهمی را در نظر بگیرید. هوای کوهستان معمولاً خنک تر از محل زندگی شماست. در این نوع سفر به مغازه یا فروشگاهی که بتوانید وسایل مورد نیازتان را بخرید، دسترسی ندارید. پس قبل از رفتن به کوه، از همراه داشتن همه وسایل اطمینان حاصل کنید. حتماً به وسیله هواشناسی آب و هوای منطقه سفر را در نظر بگیرید. در فصل گرم تر مانند تابستان چند لایه لباس بپوشید که بتوانید با اضافه و کم کردن، دمای بدنتان را متعادل کنید. اگر فصل سرد را برای سفر انتخاب کردید به لباس های گرم بیشتری نیاز دارید. کوله کوهنوردی را بیش از اندازه سنگین نکنید. چون در بالا رفتن از ارتفاعات به مشکل بر می خورید. مواد مایع همراهتان را جوری بسته بندی کنید که به وسایلتان پس ندهد. در ادامه لیست وسایل مورد نیاز در سفر به کوه را بخوانید:

نکات مهم سفر به کنار دریا را در نظر بگیرید تا بیشتر به شما خوش بگذرد. اگر می خواهید یک روز یا بیشتر را به همراه خانواده و دوستان در کنار دریا بگذرانید، حتماً کیف نسبتاً بزرگی همراه داشته باشید که ضدآب و بادوام باشد. کیف شما در تماس با شن دریا و رطوبت است. پس کیفی را انتخاب کنید که خیلی نگهداریش برایتان مهم نباشد. تعدادی کیسه پلاستیکی برای لباس های خیس همراه داشته اشید. حوله ها و لباس ها را می توانید لوله کنید تا جای کمتری بگیرند. لباس های سفید یا رنگ روشن انتخاب کنید. در ادامه لیستی از وسایل مورد نیاز شما می آید:

منبع مقاله: همه چیز درباره تنهایی سفر رفتن

انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1272

به "مقاله: همه چیز درباره تنهایی سفر رفتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: همه چیز درباره تنهایی سفر رفتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید