چگونه فید اینستاگرام را به ترتیب زمان ارسال پست ها مرتب کنیم؟

به گزارش درگ فایل، ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که اینستاگرام پست افرادی را که دنبال می کنید، به شما نشان ندهد. این اتفاق به این دلیل است که پست های اینستاگرام به ترتیب زمانی مرتب نشده اند. این شبکه اجتماعی محبوب، در آخرین آپدیت خود این مشکل را با ارائه گزینه ای برای مشاهده پست ها به صورت زمانی برطرف کرده است.

چگونه فید اینستاگرام را به ترتیب زمان ارسال پست ها مرتب کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، کاربران اینستاگرام اکنون کنترل بیشتری روی فید خود دارند. در این مطلب نحوه مرتب کردن فید اینستاگرام به ترتیب زمانی را به شما آموزش می دهیم.

فید کرونولوژیک اینستاگرام چیست؟

رتبه بندی پست های اینستاگرام در سال 2016 طبق تعامل کاربران با آن پست تغییر کرد. این نوع رتبه بندی پست های قدیمی و نو را به کاربران نشان می داد و تشخیص اینکه کدام نوتر هستند را سخت می کرد. فید کرونولوژیک اینستاگرام فید اینستاگرام شما را از نو به قدیمی مرتب می کند. این ویژگی به طور پیش فرض فعال نیست. برای فعالسازی فید کرونولوژیک مراحل زیر را دنبال کنید:

فید Favorites

فید Favorites پست های دوستان، اینفلوئنسر ها و یا هر کسی که قصد دارید به لیست اضافه کنید را نمایش می دهد. افزودن کاربران به این لیست باعث می شود که این حساب ها در بالای فید Home شما نمایش داده شود و همچنین به ترتیب زمانی مرتب شوند. در حال حاضر شما نمی توانید بیش از 50 کاربر را به این لیست اضافه کنید و ممکن است طبق نیاز کاربران این تعداد در آینده از طریق اینستاگرام افزایش یابد.

فید Following

فید Following پست های همه کاربرانی را که دنبال می کنید نمایش می دهد. با انتخاب این فید پست های این فید به ترتیب زمانی مرتب شده و هیچ پست اخیر را که معمولاً در پست های پیشنهادی مدفون می شوند از دست نخواهید داد.

نحوه تغییر فید اینستاگرام به ترتیب زمان

1- ابتدا مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام را به آخرین نسخه آپدیت کرده اید.

2- برنامه اینستاگرام را باز کنید.

3- روی لوگوی اینستاگرام در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

4- حال گزینه Following را انتخاب کنید.

اکنون می توانید پست های همه افرادی را که دنبال می کنید به ترتیب زمانی مشاهده کنید.

چگونه کاربران را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنیم

1- برنامه اینستاگرام را باز کنید.

2- روی لوگوی اینستاگرام در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

3- سپس گزینه Favorites را انتخاب کنید.

4- با ضربه زدن روی Add Favorites یا با انتخاب گزینه در گوشه سمت راست بالای صفحه می توانید کاربران را به لیست اضافه کنید.

5- کاربرانی را که می خواهید به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید در صفحه بعد انتخاب کنید و روی Confirm Favorites ضربه بزنید.

به یاد داشته باشید که شما فقط می توانید تا 50 عضو را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید.

نحوه تنظیم فید کرونولوژیک اینستاگرام به عنوان فید پیش فرض

امکان مرتب کردن تمام فید اینستاگرام به ترتیب زمانی وجود ندارد. اگر می خواهید پست ها را به ترتیب زمانی مشاهده کنید، باید فید Following یا Favorites را به طور جداگانه انتخاب کنید.

منبع: 91mobiles

منبع: فرارو
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1508

به "چگونه فید اینستاگرام را به ترتیب زمان ارسال پست ها مرتب کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه فید اینستاگرام را به ترتیب زمان ارسال پست ها مرتب کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید