یوفو ها در کدام استان های آمریکا بیشتر دیده شده اند؟

به گزارش درگ فایل، نقشه ای که از مرکز ملی گزارش یوفوها (NUFORC) به دست آمده است، تعداد مشاهده ها طی پنج سال اخیر را در هر استان آمریکا نشان می دهد که کالیفرنیا با 2661 مورد، فلوریدا و پس از آن نیویورک در صدر قرار دارند.

یوفو ها در کدام استان های آمریکا بیشتر دیده شده اند؟

نقشه ای که مرکز ملی گزارش یوفوها منتشر نموده است، تعداد موارد مشاهده اشیای پرنده ناشناس (یوفوها) را در استان های آمریکا نشان می دهد.

به نقل از دیلی میل، داده ها نشان می دهند که بیش از 26 هزار شیء پرنده ناشناس یا یوفو (UFO) طی پنج سال گذشته در آسمان آمریکا پرواز نموده اند.

نقشه ای که از مرکز ملی گزارش یوفوها (NUFORC) به دست آمده است، تعداد مشاهده ها طی پنج سال اخیر را در هر استان آمریکا نشان می دهد که کالیفرنیا با 2661 مورد، فلوریدا و پس از آن نیویورک در صدر قرار دارند.

اگرچه دولت آمریکا هنوز مردم را در خصوص اشیای ناشناس مطلع ننموده است، اما استان های صدر لیست، پایگاه های اصلی نیروی هوایی این کشور هستند که معمولا فناوری های تازه بالدار را آزمایش می نمایند.

این در حالی است که سه شیء ناشناس پرنده اخیرا بر فراز آلاسکا، کانادا و مونتانا سرنگون شدند و پنتاگون احتمال ارتباط این اشیا با فرازمینی ها را رد نمی نماید.

شیء کشف شده در روز یکشنبه، به عنوان یک ساختار هشت ضلعی بدون سرنشین با قابلیت های نظارتی بالقوه و رشته های متصل به آن توصیف شده است.

یک هواپیمای جنگنده اف-16 (F-16)، این شیء ناشناس را منهدم کرد. دو شیء ناشناس نیز در روز های آدینه و شنبه بر فراز آلاسکا و کانادا منهدم شدند.

یک بالون چینی نیز در چهارم فوریه بر فراز کارولینای جنوبی سرنگون شد. این بدان معناست که نیروی هوایی آمریکا اکنون چهار شیء را در مدت هشت روز منهدم نموده است.

نقشه نشان می دهد که اگر می خواهید یک یوفو را ببینید، باید به کالیفرنیا بروید، زیرا مشاهده یوفو ها در این استان، از سال 1998 تا به امروز 15 هزار و 457 مورد گزارش شده است. این تعداد ممکن است به دلیل جمعیت زیاد استان نیز باشد.

شیءِ ناشناسِ پرنده (Unidentified flying object) که در فارسی به آن بشقاب پرنده هم گفته می گردد، اصطلاح رایج برای هر پدیدهٔ هوایی است که دلیل آن نمی تواند به آسانی یا بلافاصله به وسیله ناظر شناخته گردد.

این اصطلاح را نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، در سال 1952 برای اشیائی که پس از آنالیز دقیق به وسیله محققان و متخصصان، ناشناخته باقی می ماندند ابداع نموده است. هر چند امروزه اصطلاح یوفو اغلب برای توصیف هر گونه شئ ناشناخته پرنده یا معلق در هوا که به وسیله ناظر گزارش می گردد، به کار می رود.

یکی از قدیمی ترین موارد مشاهده یوفو ها حادثه رازول است. این حادثه به ماجرای مربوط به رویت یک شیء ناشناس پرنده اشاره دارد که سال 1947 در شهر رازول (Roswell) استان نیومکزیکو رخ داد.

روز بعد از وقوع این حادثه، برای اولین و آخرین بار در تاریخ ایالات متحده آمریکا در روزنامه ها خبر پیدا شدن یک بشقاب پرنده منتشر می گردد و این خبر در تمام کشور می پیچد. فردای همان روز، نیروی هوایی ایالات متحده در اطلاعیه ای اعلام می نماید که اشتباه شده و شیء مورد نظر، یک بالون هواشناسی بوده است.

بعلاوه حادثه لانی زامورا (Lonnie Zamora Incident) یکی از پرونده های معروف و جنجالی مربوط به رویت بشقاب پرنده ها در دههٔ 60 میلادی در ایالات متحده است که در شهر ساکورو، نیومکزیکو رخ داده است.

در روز 24 آوریل سال 1964 میلادی، افسر پلیس لانی زامورا در حال تعقیب رانندهٔ متخلفی بود که به نظرش صدایی مانند صدای انفجار یک انبار دینامیت را می شنود؛ او با خودرویش به سمت صدا تغییر مسیر می دهد تا از ماجرا باخبر گردد. زمانی که به محل واقعه که در نزدیکی یک معدن کوچک بود می رسد، با صحنهٔ عجیبی روبرو می گردد.

زامورا دو روز بعد از واقعه، در یک برنامهٔ رادیویی حاضر می گردد و ماجرا را برای مردم توضیح می دهد. به گفته او، در نزدیکی یک پارکینگ کوچک، جسمی تخم مرغی شکل و سفید رنگ با چهارپایه، توقف نموده بود و تقریباً هم مقدار یک اتوموبیل بود؛ در کنار جسم، 2 نفر با جثه ای کوچک تر از انسان ایستاده بودند و چیزی شبیه پارچهٔ سفید رنگ بدنشان را پوشانده بود.

او ابتدا فکر می نماید که یک تصادف در جاده رخ داده و آن دونفر هم از سرنشینان خودروی تصادف نموده هستند. به گفتهٔ او، پس از چند دقیقه جسم از زمین بلند می گردد و با ارتفاع کم تا معدن کوچک حرکت می نماید و پس از آن اوج می گیرد و ناپدید می گردد.

یک یوفولوژیست حادثه را اینگونه توصیف می نماید: حادثهٔ ساکورو یکی از اسرارآمیزترین ماجرا های مرتبط با یوفو هاست؛ اما نکتهٔ جالب توجه، نزدیک بودن مکان رویداد دو حادثهٔ رازول و ساکوروست. با توجه به شواهد و اسناد موجود، ساختگی بودن حرف های لانی زامورا فرضیهٔ بسیار ضعیفی است، اما نمیتوان گفت شئ رویت شده به وسیله او، بدون شک یک بشقاب پرندهٔ فضایی بوده و افرادی که در کنار شئ ناشناس ایستاده بودند، بیگانگان بوده اند.

منبع: ایسنا

منبع: فرادید
انتشار: 26 بهمن 1401 بروزرسانی: 26 بهمن 1401 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1636

به "یوفو ها در کدام استان های آمریکا بیشتر دیده شده اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوفو ها در کدام استان های آمریکا بیشتر دیده شده اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید