100 میلیون نفر هنوز هم ویندوز 7 را به ویندوز 10 ترجیح میدهند

به گزارش درگ فایل، تقریباً یک سال است که مایکروسافت پشتیبانی گسترده خود از ویندوز 7 را سرانجام داده، ولی با این حال هنوز هم کاربران بسیاری از این ویندوز استفاده می نمایند.

100 میلیون نفر هنوز هم ویندوز 7 را به ویندوز 10 ترجیح میدهند

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،در 14 ژانویه سال 2020، ویندوز 7 به انتها دوره پشتیبانی طولانی مدت خود رسید. پس از این مرحله، فقط مشتریان تجاری و کسانی که مایل به پرداخت قیمت های بالا هستند، توانسته اند ESU دریافت نمایند. در ماه اوت گذشته، این سیستم عامل تقریباً در یک چهارم همه دستگاه ها یافت می شد و با نزدیک شدن به اولین سالگرد، تعداد کاربرانش آنچنان که انتظار می رفت کاهش پیدا نکرده است.

طبق آمار ویندوز 7 در ماه نوامبر 17.6 درصد سهم بازار داشت، این جدیدترین اطلاعات ثبت شده در ماه است که تقریباً یک درصد نسبت به اکتبر افزایش دارد. در همین حال، ویندوز 10، سهمی 75 درصدی از بازار را به خود اختصاص داده است. به نظر می رسد گیمر ها نسخه جدیدتر ویندوز را ترجیح می دهند.

سازمان تجزیه و تحلیل دیجیتال دولت ایالات متحده، که گزارش دهنده بازدید نمایندگان کل وب سایت های ایالات متحده در 90 روز گذشته است، نشان داد که 18.9 درصد کاربران از ویندوز 7 و 75.8 درصد از ویندوز 10 استفاده می نمایند، یعنی حداقل 100 میلیون نفر هنوز استفاده از ویندوز 7 را ترجیح می دهند.

ماه آینده شاهد افزایش قیمت ESU ها خواهیم بود. کسانی که از Windows 7 Enterprise استفاده می نمایند 50 دلار برای هر دستگاه پرداخت می نمایند در حالی که قیمت Windows 7 Pro برای هر دستگاه 100 دلار است. در سال آینده قیمت ها دوباره دو برابر می شوند، بنابراین سال آینده شاهد کاهش استفاده از ویندوز 7 خواهیم بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 846

به "100 میلیون نفر هنوز هم ویندوز 7 را به ویندوز 10 ترجیح میدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "100 میلیون نفر هنوز هم ویندوز 7 را به ویندوز 10 ترجیح میدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید