سلامتی و پزشکی

ستوده: شرایط برای برگزاری مسابقات لیگ برتر وجود ندارد، تصمیم گیرندگان تصور کنند خودشان و خانواده های شان قرار است بازی کنند

پزشک تیم فوتبال استقلال معتقد است فوتبال ایران نمی تواند پروتکل های لازم فیفا را برای برگزاری مسابقات لحاظ کند.

20 تیر 1399

داروی مالاریا برای درمان کرونا رد شد

نتایج دو آنالیز عظیم نشان می دهد یک نوع داروی ضد مالاریا به نام هیدروکسی کلروکین نتوانست به بیماران مبتلا به ویروس کرونا یاری کند.

18 تیر 1399

انصاری: مرز ایران با ترکمنستان ظرف 10 تا 20 روز آینده باز خواهد شد

معاون دیپلماسی مالی وزارت خارجه با بیان اینکه همه مرزها اعم از زمینی و دریایی به جز مرز ترکمنستان باز و فعال هستند، گفت: با مذاکرات اجرا شده بین ایران و ترکمنستان احتمالا مرز 2 کشور ظرف 10 تا 20 روز آینده باز خواهد شد.

16 تیر 1399

کرونا باعث ایجاد سونامی نفرت و بیگانه هراسی شده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در بیانیه ای بدون اشاره به نام افراد یا کشورها نسبت به افزایش احساسات توأم با کینه و نفرت و بیگانه هراسی در پی شیوع ویروس کرونا در جهان هشدار داد.

15 تیر 1399

شوک جمعیتی در راه است

به گزارش خبرنگاران، بنا بر اعلام ثبت احوال کشور در سه ماه پایانی 98 آمار تولدها نسبت به 97 با کاهش 37 هزار عددی روبرو شده است. ضمن این که طبق آن چه از شرایط کرونا و استرس های احتمالی از مراجعه های پزشکی زوجین برمی آید در سال99 نیز با کاهش جدی تر تولدها روبرو...

14 تیر 1399

جدیدترین خبرها از درمان پلاسمایی کرونا، نتایج امیدبخش است

رییس انجمن خون و پلاسمای بچه ها ایران گفت: نتایج اولیه از درمان پلاسمایی مبتلایان به کرونا در ایران مثبت و امیدبخش بوده است.

13 تیر 1399

350 نفر از اعضای کادر درمانی روسیه دست از کار کشیدند

وزیر بهداشت دولت محلی استان کالینینگراد روسیه از خودداری 30 نفر از کادر درمانی این استان در شرایط شیوع کرونا اطلاع داد.

13 تیر 1399

آخرین آمار کرونا در جهان؛شمار مبتلایان از سه میلیون وششصدهزار گذشت

کشورهای آمریکا، روسیه، انگلیس، هند، اکوادور بیشترین شمار مبتلایان در 24 ساعت اخیر را داشته اند.

12 تیر 1399

خبرنگاران سه واحد نانوایی در خلخال پلمب شد

اردبیل - خبرنگاران - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خلخال از پلمب و تعطیلی سه واحد نانوایی متخلف و بی توجه به موارد پیشگیری از کرونا در این شهرستان اطلاع داد.

10 تیر 1399

سقوط یک فروند بالگرد پلیس آمریکا در ایالت تگزاس

پلیس آمریکا در شهر هیوستون در ایالت تگزاس از سقوط یک فروند بالگرد وابسته به این نهاد بر روی یک مجتمع مسکونی خبر داد.

9 تیر 1399

برقراری 2 پرواز از مادرید به تهران دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده

سفارت ایران در اسپانیا از برقراری 2 پرواز فوق العاده از مادرید به تهران در روزهای دوشنبه و چهارشنبه 15 و 17 اردیبهشت ماه برای بازگرداندن هموطنان ایرانی خواستار بازگشت به کشور خبر داد.

8 تیر 1399

وزارت خارجه چین: دشمن آمریکا ویروس است نه چین

سخنگوی وزارت خارجه چین بیان کرد با توجه به همه گیری ویروس کرونا، چین نیز همچون کشورهای دیگر آسیب دیده و آمریکاییان باید متوجه باشند که دشمن آنها وویرس است نه چین.

8 تیر 1399

خبرنگاران آمار رسمی کرونا در ایران از ابتدا تا کنون

در مجموعه نمودارهای تعاملی زیر می توانید فرایند آمار رسمی کرونا (کووید-19) در کشور را مشاهده کنید.

7 تیر 1399

جشن بی معنایی کوندرا برای پنجمین بار برپا شد

به گزارش خبرنگاران، نسخه اصلی این کتاب که به عنوان یازدهمین کتاب مجموعه داستان جهان این ناشر چاپ شده، در سال 2014 با عنوان La fete de I,isignification به چاپ رسیده است.

7 تیر 1399

فرماندار خاش: فاصله گذاری اجتماعی بزرگترین خدمت به مدافعان سلامت است

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بزرگترین خدمت به مدافعان عرصه سلامت بوده که با ایثار و روحیه جهادی و شجاعانه به مردم خدمت می نمایند.

6 تیر 1399

ترامپ: از چین حساب پس می کشم!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با لحنی تهدیدآمیز مدعی شد چنانچه چین آگاهانه مسئول شیوع کرونا باشد؛ با عواقب آن روبرو خواهد شد.

5 تیر 1399

تبعات تعهدسپاری در بازگشایی اصناف و صنایع

وزارت بهداشت فعالیت همه اصناف و واحدهای صنعتی را به تعهد مدیران و مالکان به امضای تعهد و رعایت پروتکل های بهداشتی منوط کرد. بر اساس متن پروتکل ها و اظهارات معاون مرکز محیط و کار وزارت بهداشت، مسئولیت حقوقی ناشی از بیمار شدن و به تبع آن مرگ احتمالی مخاطبان...

4 تیر 1399

افزایش قربانیان کرونا در مسکو به بیش از 300 نفر

با ثبت 37 مورد جدید مرگ ناشی از ویروس کرونا در پایتخت روسیه، شمار قربانیان این بیماری در این کلان شهر به 327 نفر رسید، مقامات مسکو لزوم انجام تست کرونا برای افراد مسن و دارای بیماری های مزمن را الزامی نموده اند.

3 تیر 1399

افزایش تعداد مبتلایان در روسیه به 58 هزار تن

شمار مبتلایان ویروس کرونا در روسیه و برزیل همچنان رو به افزایش بوده و این در حالی است که دولت های آن ها برای برطرف محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی آماده می شوند.

3 تیر 1399

دانشمندان می گویند کووید 19 محصول آزمایشگاه نیست

در حالی که حدس هایی مبنی بر ایجاد کروناویروس جدید در آزمایشگاه وجود دارد، اما دانشمندان می گویند از توضیح اینکه این ویروس در آزمایشگاه ساخته نشده است، خسته شده اند.

2 تیر 1399
تعداد: (123)